Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tutu Helper


Recommended Posts

Можеш да пробваш, има и безплатна версия, а после, ако искаш ще си вземеш платената.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Туту има ли софтуер за запис на разговори, който да работи адекватно?

Няма!Такъв софтуер има само в Cydia.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа ВИП потребителите могат да си искат приложения от туту, може да пробвате, поне в туитър така бяха писали


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да,лично аз съм успявал!Но приложение за запис на разговори няма.Единственото такова е на гърка в Cydia!Всичко друго е измама

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да 12.99 долара годишно, но си пише като отвориш страницата им


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да изтече 1 година пак да плащаме 13$ нещо не ми вдъхва доверие..по добре да се изчака джейл ..но да видим коя версия на i OS ще излезе..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш ipa файла, може и със Cydia impactor да се сложи, но тогава се подновява сертификата на всеки 7 дни. Аз не бих джейлнала заради приложение.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tutu-то нещо ми прави номера. С платен съм, но на всеки 7-10 дни намирам айпада рестартиран, съответно джейла спрян и като опитам старт на yalu или tutu app, просто не ги отваря. През сайта на вторите не мога да преинсталирам приложението вече 2-3 дни.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не успявам да инсталирам нищо извън TuTu

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък туту имаше известни проблеми покрай Pokemon Go - репортваха го непрекъснато и Apple му отхвърляше сертификата, явно има някаква промяна в последната версия, или защита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише,че може да се инсталират ipa изтеглени извън TuTu.Това след ъпдейта!Препоръчително е да се премахне старата вересия и да се инсталира новата.Аз лично не успях да инсталирам нищо,изтеглено от различни хранилища.С техните приложения проблем нямам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже го ползвах само за играта, минах на cydia impactor, нямам нерви да преинсталирам по пет пъти на ден просто


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.08.2017 г. at 12:00, dessyteneva написа:

Аз понеже го ползвах само за играта, минах на cydia impactor, нямам нерви да преинсталирам по пет пъти на ден просто

Здравей,след 7 дни чета в други руски форуми,че някои не могат да си обновят сертификата след 7 дни и са измислили някакви трикове има и някаква създадена програма за Re impactor та въпроса ми е ако сложа след 7 ми ден ще се сблъскам ли с такъв филм с трикове и други програми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със Cydia impactor инсталираш на всеки 7 дни! Опитай това после

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последния път импакторът ми даде грешка, че вече имам заявка за сертификат и не пожела да инсталира, но това се оправя от менюто Xcode - revoke sertificate


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с iOS 10.2.1 за тази версия няма все още а тъй като гледам че за 10.2 има ако някак направя downgrade  пак ли ще стане филм през 7 дни или остава постоянно на 10.2 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как ще свалиш на 10.2? Опита ли това,което посочих?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

По това клипче,но още не съм почнал с нищо да се занимавам само чета все още ..

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още едно решение за изтичащите лицензи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За тези кото ползват TuTu Vip,е препоръчително да си инсталират Nesstool!Anti revoke мярка.Освен това оптимизира работата на приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези кото ползват TuTu Vip,е препоръчително да си инсталират Nesstool!Anti revoke мярка.Освен това оптимизира работата на приложенията.

Колко приложения ползваш на Tutu?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...