Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple най-сетне пусна актуализация за Apple Watch


dessyteneva

Recommended Posts

watchOS 3.1.3.jpg

Снощи, заедно с iOS 10.2.1 за iPhone, iPad и iPod, потребителите получиха и актуализация за Apple Watch. Новата версия на watchOS е под номер 3.1.3 и идва да замени изтеглената почти веднага 3.1.1, която предизвика редица проблеми при инсталирането си на новите модели часовници.

В ъпдейта няма да намерите някакви значителни промени, но се предполага, че неговата цел е именно да отстрани предишните проблеми, довели до брикване на някои бройки Apple Watch Series 2. Новата версия включва няколко корекции на грешки при Messages, Notification, Activity, Maps, Calendar и др. Можете да я свалите по добре познатия ви начин, през приложението за контрол върху часовника, инсталирано на вашия iPhone, като се уверите, че и двете устройства са заредени над 50%, часовникът е включен на зарядно и се намира в обхвата на Bluetooth на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, колко време ви отне ъпдейта? При мен беше около час и половина и сериозно ме притесни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен за 10 мин, свалянето отне 30-40 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи е имало някакъв проблем при мен, добре че не брикна...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен отне около час, но съм с първа ген.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с най-първата генерация. Много е странно да има такива големи разлики във времето за ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...