Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пусна официалната версия на watchOS 3.2 с Theater Mode


dessyteneva

Recommended Posts

watchos-3.2.jpg.b946925f68004218d526a3c8132f476d.jpg

Снощи Apple пусна официалната версия на watchOS 3.2, която е втората голяма актуализация на операционната система за умните часовници на компанията. Както обикновено, тя може да бъде изтеглена с помощта на приложението Watch на вашия iPhone, а за да я инсталирате е необходимо часовникът да бъде зареден на поне 50%, поставен на зарядното и да бъде в обхвата на телефона.

WatchOS 3.2 въвежда режим Theater Mode, който има за цел да позволи на собствениците на Apple Watch да изключат звука на устройството си и да забранят Raise to Wake функцията на места, където е необходима повече дискретност. Те ще могат да получават уведомления от различни приложения, чрез тактилната обратна вързка, а информацията ще се визуализира след натискане на дигиталната коронка, или докосване на екрана.

Актуализацията носи също и Siri Kit, позволявайки на потребителите да поискат от гласовия асистент да извършва операции като изпращане на съобщения, извършване на плащания, резервации на такси, включване на различни режими, повиквания, или търсене на снимки, което вече е възможно чрез iPhone, но е нещо ново за часовника на компанията.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще го пробвам в действие :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията ми буквално се срива, по принцип зареждам на два дни, но сега след ъпдейта беше на 100%, 5-6 часа по-късно вече е на 55%, като не съм говорила през него и имам само няколко известия. Дано се нормализира след няколко цикъла, защото така определено не ми харесва работата...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

P.S. Положението е направо плачевно, изяде 75% за десет часа, не помагат рестарти, почти всичко е спряно и батерията буквално се топи пред очите ми... Някой друг с подобни оплаквания, или само аз изтеглих късата клечка този път?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен е нормално, като преди ъпдейта. Сега съм на 60%, всяка нощ е на зарядното. А кино режимът е безсмислен, почти колкото новата версия на "Красавицата и звяра". :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го изчакам още ден два да видя дали няма да се кротне и ще го ресетна, разликата е фрапираща просто, 4 пъти по-бързо топи батерията, няма как да е нормално


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След безумното падане на батерията още няколко цикъла ресетнах настройките и вече всичко е наред, пиша си сама и това е добре, защото явно няма друг с този неприятен проблем, но това всъщност е хубаво

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...