Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Няма да видим извит дисплей в iPhone 8


dessyteneva

Recommended Posts

iPhone-8.thumb.jpg.d3c49fca6fa94e70c99a16ca520b6b77.jpg

Може би сте забелязали, че последните течове, съврзани с iPhone 8 показват плосък, а не извит екран, както предполагаха първоначалните слухове.

Korea Electronic Times съобщава, че поделенията на Samsung и LG, които ще доставят гъвкави OLED панели за Apple, се опитват да направят ламинирането им така, че да може да работи при изкривяване от всички страни. Настоящите техники възпрепятстват възможността за докосване в ъглите на изпъкнал дисплей. Samsung успя да се справи успешно с това препятствие в своя Infinity Display на Galaxy S8, който е огънат и от двете страни.

Докладът сочи, че Apple ще използва панелите, поръчани от корейския гигант, но ще ги постави на равно върху предната част на iPhone 8, а източници по веригата за доставки твърдят, че Samsung и готова да рискува потенциалните си доходи, за да реши проблема с ламинирането.

Според последните слухове, редица технически проблеми ще доведат до забавяне пускането на OLED iPhone на пазара, след премиерата и може би един от тях е именно този с дисплея, но дали времето ще е достатъчно, за да бъде той отстранен, или десетият, юбилеен модел няма да е така атрактивен, както си го представяме, няма как да знаем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И по-добре да няма извиване на дисплея. Освен визуална промяна, не предлага нищо полезно това извиване на екрана както на Самсунгите. По-добре е да прав екрана и да е от край до край както последните информации и тъч айди-то да е под него, а не на гърба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично извитият екран на Samsung ми е много неудобен при самия захват, убива някак си на ръката, пробвала съм го и не ми хареса усещането, нещо като острите ръбчета на петицата, които при по-проджителен разговор ме дразнеха


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано и никога да не видим подобна грозотия при Епъл

 

преди 23 часа, gorgior написа:

А какво пречи, ако е извит?! Освен това, че ще ти прилича на Самсунг (въпреки, че за мен отдавна всички телефони си приличат) какви други минуси има? Аз не съм се докосвал до телефон с извит дисплей и не мога да дам мнение, но телевизорите ми харесват.

Извитият дисплей при телефоните няма нищо общо с извития дисплей при телевизорите. Колкото до този при телевизорите, личното ми мнение е, че е същатата глупост като 3D-то и 4к-то (поне на този етап, след 10 години може и да има смисъл).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 5 отговора видях две обяснения,ти къде гледаш не съм наясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа. Ненавиждам Цамцунг по мои си причини, не ме кефи извития им дисплей, не ме кефи iPhone да прилича на корейска щайга и така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно ми беше мнението? Дори в момента не ги одобрявам ама това не означава, че няма да погледна таблет например!
Мнението ми не означава също, че няма да си взема следващия iPhone ако е с извит дисплей! Нали не съм написал това?! Преди също не съм го писал;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смислени аргументи, всичко е въпрос на вкус, усещане, фенщина ако искаш, всеки си има причина да вземе или не следващия модел, отделно че той винаги има плюсове, които обикновено надвишават минусите и накрая всички си го взимат.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти, както гледам и с броенето не си на ясно. Отговорите са три, а не пет! А смислените обяснения "Нула"!
 

ОК,обърках се шест са(постовете),дай го твоя "смислен" за или против!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нидеи така бе ...
обичам го да е извит:)


И да не е къс, но да е дебел!!!
Казах ти че минаваш на другия бряг!
Кажи че и телефона ти е розов?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

Аз не съм дизайнер на Епъл, нито съм им в борда на директорите за да съм "за" или "против". Когато видя готовия продукт на пазара и ако той не ми хареса ще кажа защо. И ако кажа, че не ми харесва - значи няма и да го купя, защото това ще е в противоречие с мен самия, а аз не съм фурнаджийска лопата.

Дотогава всички да замълчат:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, gorgior написа:

@pepo1919 , нещо не мога да ти схвана постовете, братчет! Зорлен се правиш на умен или нещо ме заяждаш? Ако те сърби дупето - кажи си, ма не ми изопъчавай думите! Щом ви кефи четете  и пишете олигофренизми, като тези в поста над мен! То това е до умствен багаж , разбиъш и!

"Братчет",наистина си изперкал,а аз упорито твърдях,че не е така.Жив и здрав бъди,идват светли празници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...