Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple AirPods


JmeLche

Recommended Posts

Разяснявам - пускам музика от телефона, но през плеъра на часовника (който показва какво в момента се слуша на телефона), като увеличавам/намалявам звука, има огромен лаг в реакцията. Намалявам и след 5 секунди се е отразило, а не е моментално както трябва да е. При смяна на песни го няма лагът. Ще го пробвам пак, може да е било нещо моментно. Пак казвам - през мака и телефона няма проблем. 

Всеки си има предпочитания. Факт е, че звукът е идеален, когато слушалките са ти по-навътре в ухото :) Това, че не чуваш, не значи, че не виждаш. Защо кон с капаци? Разбира се има ситуации, в които не трябва да се ползват - при шофиране, колело и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид приложението за настройването на звука на Jaybird ?Това не ми стана ясно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го: https://itunes.apple.com/us/app/jaybird-mysound/id1055470300?mt=8

Когато слушалките са свързани си пускаш музика и пробваш различни презети (или си настройваш сам), после даваш sync и информацията се запаметява в слушалките, така че после и на друго устройство да си, саундът е същия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с настройките на звука нали става и от settings,spotify app и т.н. Освен това,звука не е ли различен при различни у-ва(марки)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.jaybirdsport.com/en-gb/freedom-bluetooth-headphones/mysound-app.html
Мога да кажа само, че има огромна разлика м/у настройките в settings и презетите от приложението. И най-вече това, че можеш сам да си регулираш всички нива на звука и да си ги запишеш като собствен презет, който се запаметява директно в слушалките и ги ползваш на всяко устройство. Разлика м/ у различни дигитални устройства не съм виждал. Важен е източникът - качеството на файла. И оттам вече на какво ги възпроизвеждаш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не точно по темата,но може би защото не ползваш Spotify

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е сподели откъде се сдоби с промоционален код де. :)


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха ми,незнам по-каква причина.Купил съм няколко неща от тях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ваучерите са поименни, и аз днес получих по пощата, това пише в мейла:

Ваучерът е валиден в периода 1-3 август
и може да се използва 2 пъти в рамките на кампанията:

10% за мобилни на Samsung и Huawei
за Apple AirPods няма инфо в мейла, но при прилагането му излиза че е 20%

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не са поименни и всеки може да се възползва. Ваучера се добавя в процеса на пазаруване. До 3.08 е промото.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха, останах с това впечатление, защото не ми го приемаше докато не се логнах с профила на чиито мейл ми го бяха пратили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си още едни:)Цената ми се вижда разумна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя код няма да го ползвам, ако dedra1 е прав, че може да се ползва от друг профил и някой иска да се възползва от кода, да ми пише на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като изляза от профила, няма отстъпки, като влеза-от 5 до 30% за различни категории, мейл не съм получавал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен прекрасния звук,много добро сработване на слушалките с мака!По-точно с proDJ! Прехвърля звука от Cue Deck към слушалките:)Миксираш си перфектно без много техника!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките наистина са невероятни! Ако можете да си ги позволите, няма да съжалявате. Без да съм специалист или аудиофил, за мен появата на Apple Airpods при слушалките е сравнима с появата на Iphone при телефоните преди 10 години. Благодаря на колегата #gogi6, че ни осветли за страхотната цена при румънците!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хора, има ли нещо което изпускам? Не се свързват слушалките при отваряне на кутийката?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Били ли са свързани преди? Да не са ресетнати от бутончето на кутийката ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не свети лампичката в кейса, батерията е паднала.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не чисто нови са, свързаха се след като рестартирах целия телефон с бутоните, но има друг проблем, при свързването забелязах червена удивителна до дясната слушалка, помислих, че е някакво означение, нали съм кьорава малко, но сега установихме, че не свири точно тази. Някаква настройка или е дефектна - бяха запечатани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм да не се окаже дефектна бройка?! Колко % батерия показва на слушалките ?по-принцип трябва да свирят и двете само едната не свири поне при мен беше така.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно е дефектна, защото другата си свири и приема обаждания, тази червена удивителна е проблем със сигурност, говорих с магазина, след няколко часа ще отидем, дано намерят още един комплек да ги сменят, че от утре ще е много трудно ходенето до там. Появява се и при свързване с моя телефон, каръци сме си и това си е... Иначе ги взех от Теленор, пуснали са ги като втори лизинг, без промяна на плана, а и цената в момента е доста добра кеш - 290 лв, та ако на някой му трябват, да се знае.

a8e3844a478b40ef4e094dbd3a49be51.jpg

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво им направи бре Деси?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си тествала дясната за водоустойчивост :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...