Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple AirPods


JmeLche

Recommended Posts

Здравейте! 
Обмислям закупуването на Airpods2. Мисля да ги поръчам от ozone.bg. Вярвам, че всичко е оригинал там? Също ако имате предложения от къде да ги поръчам, може да споделите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да са оригинални. Особено като са на стандартна цена.

Най-големият проблем на Airpods (всяко поколение) е, че батерията се скапва след около 2 г. Така че гледай да имат гаранция поне толкова. Първото поколение ги взех от емаг. След 23 м. им ги върнах за ремонт под претекст, че не се сдвоявят. Честно казано имаше рядко такива проблеми, но основното беше, че батерията почна да пада доста по-бързо - за около 2.5 ч. Върнаха ми пълната заплатена сума, влязох в Технополис и си взех новия модел с безжично зареждане. Това беше точно преди година. От тогава ползвам всекидневно слушалките и засега не съм забелязал деградация на батерията.

Наскоро исках да взема на баща ми същите (но с обикновения кейс, който се зарежда жични). Намерих ги първо в ибей Англия на добра цена нови. Изглеждаше всичко наред и реших да рискувам. Не мога да опиша колко близка до оригинала реплика пристигна. Анимацията при отваряне на кейса се появяваше, излизаше в батери уиджета, в настройките на слушалките излизаха всички опции като на оригиналните. Обаче имаше леки разлики в пластмасата, които усетих веднага. Копчето на кейса кликваше по различен начин, самите слушалки бяха малко по-леки. Най-важното - звукът беше под всякаква критика. Ужасен! Почукванията по слушалките работеха, но не винаги и всичко беше доста бъгаво. За щастие продавачът беше ок с връщане, така че му ги пратих обратно и ми възстанови парите.

После влязох в Амазон Англия и от секцията им Warehouse deals (върнати продукти) взех слушалките за 90£. Дойдоха, всичко е наред. Само бяха разопаковани, но нямаше никакви следи от употреба по тях. Така че силно те съветвам да избягваш всякакви ОЛХи и подобни, защото явно на пазара има страшни ментета, много близки до оригинала.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.04.2020 г. at 8:31, Alxx® написа:

Колега 40 пъти въвеждам Serial номера и ми изписва ,че няма такъв номер.... А слушалките са оригинални ,купени от магазин на Apple много странна работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна като Pazardjik? Едно време санкционирах за подобни неща спрямо правилника и е въпрос на време да почна пак.

Кой е тоя магазин на Епъл? И дали не бъркаш някоя нула с О?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Мисля, че точно такъв беше серийния номер на тези ментета, за които писах по-горе.
Много правдоподобно менте. Изкарват анимациите на airpods в iPhone, дори излизат като airpods в settings. Ама звукът е ужасен и потупванията работят 1 от 3 пъти.
Не се лъжете да купувате от ОЛХ и ибей. Само от сигурни магазини.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Apple пусна актуализация на фърмуера за AirPods днес, която носи нови функции в Find My за AirPods Pro и AirPods Max. Номерът на фърмуера е 4A400.

AirPods Pro и AirPods Max вече поддържат следните функции в Find My:
● Преглед на местоположението
● Намерете Наблизо
● Пуснете звук
● Изгубен режим (Маркиране като изгубен)
● Уведомяване, когато бъде намерено
● Уведомяване, когато забравени

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Apple пусна нова актуализация на фърмуера за AirPods, AirPods Pro и AirPods Max. Версията на фърмуера е 4E71.
 

Все още няма информация, какво съдържа ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Да похваля новите Airpods Pro 2 ако някой се двоуми дали да купува. Страхотен звук с изненадващо дълбок бас. И ANC-то им е значително подобрено. Честно казано, не очаквах да са така добри. Даже се хващам, че все по-често ги слагам вместо AirPods Max дори като гледам филм вкъщи. Имам и предишния модел на Pro-то и като ги сравнявам, новите са си ъпргедйд във всяко отношение. Телефонните разговори се чуват доста по-изчистено от първото Pro. Явно новият чип H2 върши много добра работа. 

Редактирано от ivander
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

От 2 дни съм с AirPods Pro 2.. $#%$#Î!@$&@#*$ (тук използвам яко нецензурирани думи)!!!!!!

- Noise-cancelling - слабо спрямо Bose quietcomfort earbuds;

- Bass - горе-долу бива, но спрямо Bose и Powerbeats PRO (които пак са с чип на Apple) с една идея изостават;

- Качество при разговор - леко разочароващо, казват че не ме чуват така добре както с Bose-то;

- Тъч контрола е доста неудобен и невъзможен за работа ако ползвате ръкавици с пръсти при спорт, добре че е Siri и ми помага при нужда;

- Transparency mode - ОТЛИЧЕН 6!

Доста минуси и един - два плюса :(.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За разговорите предлагам да включиш ляв или десен микрофон. Може да тестваш по време на разговор и да ти кажат как е по-добре. Само съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Пуснаха ъпдейт и най-накрая не се ресетват настройките. Поне при мен на AirPods 3dcbf8d9663883f490d76a75cc85ba237.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...