Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промо кодове за Zagg.com


anrito

Recommended Posts

Спешно търся 50%-ов код, че в количката имам неща за 230$ :). Ако някой има и не се нуждае от него, да ми го прати на лично.

EDIT: Намерих си вече. За всички, които търсят могат да следят тази страница във фейс клюкарницата: http://www.facebook.com/codes4discount

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

cndpdafw0 до 15.12.2010 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

50% off site-wide on ZAGG.com before December 15th, 2010. up to 3 items only.

c76wnsnda *

Който го ползва, нека да напише, за да се знае, че вече не важи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

На някого да му се намират код за 30%+ намаление? На горе написаните адреси пробвах кодове, които са публикувани преди час, но явно вече са използвани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам само това:

25% up to 3 items only:

z6a4bjzp

zbaa6jz0

This is a limited time offer so please check out ZAGG.com before it expires on January 7th, 2011 at Midnight MST (GMT -0700).

ps:

cb17573942cd7c68.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди като беше "томболата" с iPad и сега покрай 12те седмици на Коледа, при регистрация ти даваше и код, нали? Сега има ли начин как да се получи код, направо от ZAGG?

ПП: Вече ги пробвах тези от страниците, които са публикувани по-горе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за такъв. Огледай им страницата хубаво, но май в момента няма. Другият вариант е да ги следиш във фейсбук или туитър, защото всеки ден пускат промо-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се намират още кодове, освен тези, които са постоянните и са за 20%?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно ти трябва, защото ми пристигнаха някои допълнителни неща от Загг и ще ги пускам за продажба (zagg sparq 2.0, invinsible shield macbook pro 15", zagg smartbuds).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Търся 40-50% код. Трябва ми за shield ако има значение. Моля ако някой има, да не го пише тук, а да ми го прати на лично съобщение!

edit: намерих код!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

На 30 и 31 май ще има отстъпка 50% на всички техни продукти с изключение на *Logitech Keyborad Case by ZAGG, ZAGGmate, ZAGGsafe, Gift Cards, и продуктите, които по принцип са с намаление/разпродажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

В четвъртък 11.08.2011г ще има раздаване на награди и промо кодове(50%)на twitter акаунта им . Ето часовете и продуктите. Даденото време е 7 часа след нашето:

11am EDT – 12pm EDT: We will give away 5 ZAGGsparqs. We will tweet out a simple task. If you complete the task, you will be entered to win a ZAGGsparq.

12pm EDT – 1pm EDT: 50% off invisibleSHIELDs. We will tweet a discount code that will give you 50% off any invisibleSHIELD. The code will only be valid from 12pm EDT – 1pm EDT.

1pm EDT – 2pm EDT: 50% off ZAGGsmartbuds. We will tweet a discount code that will give you 50% off ZAGGsmartbuds. The code will only be valid from 1pm EDT – 2pm EDT.

2pm EDT – 3pm EDT: 50% off ZAGGsparqs. We will tweet a discount code that will give you 50% off a ZAGGsparq. The code will only be valid from 2pm EDT – 3pm EDT.

3pm EDT – 4pm EDT: ZAGGfoam giveaway! We will tweet a question. If you correctly answer the question, you will be entered to win free ZAGGfoam.

4pm EDT – 5pm EDT: 50% off invisibleSHIELDs. We will tweet a discount code that will give you 50% off any invisibleSHIELD. The code will only be valid from 4pm EDT – 5pm EDT.

5pm EDT – 6pm EDT: $100 ZAGG.com eGift Card giveaway! We will tweet a question. If you respond to the tweet, you will be entered to win a $100 ZAGG.com eGift Card.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...