Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPad с WiFi проблеми


muqtada

Въпрос

Купувачите на новата джаджа споделят стряскащи неща:

http://techcrunch.com/2010/04/05/trouble-in-paradise-ipad-users-complain-of-wifi-issues/

:yikes:

Може би е по-уместно да изчакаме фикснати версии на продукта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
“Not spending $500 on something I cant even use. Its going back tomorrow.”

Мдааа, абсолютно е така. Мерси за инфото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Eто един бърз превод за лингвистичните илитерати! :yikes:

Само един ден след стартирането и вече има десетки оплаквания на сайта за поддръжка на Apple за дефектни WiFi на IPAD. Типичното оплакване е, че IPAD не показва WiFi сигнал, или е много слаб сигнал, когато други устройства в къщи имат пълен обхват:

"...също имам този проблем с моя IPAD. Той дропва до един бар (една чертичка) в част от моята къща, където всички мои устройства , включително и MacBookPro и iPhone, имат пълен обхват на WiFi. WiFi сигналът е толкова плътен, мощен в нашата къща, че често прихващам сигнал дори извън къщата от повечетео от устройствата си. WiFi антена на IPAD е като на новия iMac - тя е централно разположена зад логото на Apple и е слаба. Разликата е, че iMac’s Apple logo–то обикновено не се базира на нещо; а това на iPad– обикновено да.

Устройството работи добре в близост до рутера, но в друга част на къщата – NADA (нищо).... Но MacBook Pro и Nexus ОNE и още други различни устройства, които съм поставил в къщата си прихващат чудесно сигнал в същите тези участъци!

По рано Macbook Air потребители се оплакаха също от проблеми с Wifi. Аз в крайна сметка се отказах от компютъра, защото единственото място, където Wifi работи добре беше в магазина на Apple, въпреки, че в къщи съм с Apple мрежово оборудване."

Моето разбиране по проблема с Wifi за тези устройства ,особено за тесен кръг устройства като Macbook Air и IPAD е, че това обикновено е хардуеърен/дизайн проблем, и е нещо, което не може да се коригира със софтуеърeн пач. Надявам се, че случаят с IPAD не е такъв, защото дефектът в Wifi би направил устройството неатрактивно. Особено ако се появят проблем от типа на тези на Macbook Аir.

Както един коментар на сайта на Apple заяви: "не съм похарчил $ 500 за нещо, което дори не мога да използвам. Утре поема обратно / има предвид към магазина на apple/. "

п.с. почервено специално за Адаша! :mrgreen:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 700.000 бройки е нормално няколко да имат различни проблеми. Епъл както печели от голямата шумотевица така и нормалните проблеми изпъкват като пъпка на носа на манекенка на ревю хехе :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като се определят главните проблеми, ще пуснат една кръпка и ще ги оправят.

Няма чисто нов продукт без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този проблем си остана нали? Имали някакъв начин да се избегне, например като при айфон 4? Найстина ли е толкова зле сигнала? Интерсувам се от дъската, но този проблем ме притеснява. Живея в къща и рутера ми е разположен на максимално най-доброто място, на всякаде из къщата сигнала е супер, дори в двора е добър (на айфона ми е 2 чертички) и се чудя дали айпада ще го лови като съм навън.

Хайде знам, че има колеги с айпади, дайте един съвет, имам мерак да си взема и аз една дъска! :)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, както и много мои приятели имаме iPad и никога не сме имали проблем с безжичната връзка. Проблем има с някои модели евтини аксес пойнтове и рутери. Чета и американсите форуми, и там почти няма оплаквания. Взимай, без да се колебаеш :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...