Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Bluetooth връзката на iPhone X с други устройства е нестабилна


dessyteneva

Recommended Posts

iPhone-X-wi-fi-bluetooth.thumb.jpg.a417a218c620a87676d814abf64ce674.jpg

Ако вече сте забелязали, че Bluetooth връзката с вашия iPhone X не е стабилна, не сте сами. Все по-голям брой собственици на модела се оплакват във форумите на Apple и различни социални медии, че Bluetooth връзката на телефона с други устройства е нестабилна.

Някои потребители успяват да овладеят проблема с рестартиране на устройството, докато при други това не сработва. Над 168 от тях обаче са потвърдили наличието му, кликвайки върху бутона „Имам същия проблем“ във форумите за поддръжка на компанията, след последната актуализация на операционната система. Други търсят помощ в социалните медии, посочвайки, че iPhone X не може да поддържа стабелна връзка с Mercedes Benz, за да се правят обаждания и да се слуша музика, с Apple Watch и дори с различни марки интелигентни говорители. Хардуерът и връзките са толкова разнообразни, че проблемът със сигурност се крие в телефона, или във версията на iOS. Има индикации, че това се случва както с iOS 11, така и с iOS 11.1, а някои потребители посочват, че са имали същите затруднения с iPhone 8 и iPad Pro, което очертава софтуерен проблем. Apple все още не е потвърдила публично наличието му и не е предложила каквото и да е решение, но профилът й в Twitter вече започна да отговаря на потърпевшите потребители на лични съобщения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното е, че точно като смених iPhone 7 с X и проблемите с Bluetooth-а приключиха, поне към момента :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...

Неприятнооо...взимаш X и трябва да сменяш бенца с бемефе?!? :D :D :D 

Цъ!

Няма да е от IOS-a...7-мицата няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз със седмицата започнах да имам известни проблеми, както си говоря и изведнъж разговора се прехвърля към телефона. Като набера отново всичко е ок. Това се случи с последния ъпдейт 11.1.1 със стриймването на музика няма грижи, песните вървят гладко без да насичат. Но това с разговорите е изнервящо, прави го когато си иска, днес цял ден няма проблем, а вчера ми скъса нервите.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно днес установихме с мъжа ми, че и с AirPods се получава същия проблем, аман вече от тия бъгове...май трябва да оправя заглавието и да пиша, че iOS 11.х.х има проблем с Bluetooth.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, iOS 11 има проблеми с почти всичко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз на 5S  iOS 11.1.2 имам проблем с Bluetooth.Слушалките се връзват,но гривната се свързва много трудно,не винаги и не получавам нотификации на нея.С последната версия на iOS стана още по-зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Amazfit watch, AirPods, Divoom тонколона и xiaomi roidmi в колата и не съм видял проблем досега! Често 2 или 3 у-ва са свързани едновременно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен в колата,проблема е че звъни кое,когато си реши.Единия път телефона,при следващо повикване от аудиото на колата,но с разпадане на връзката не съм имал проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...