Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Питане


batipej4o

Recommended Posts

Здравейте.Понеже незнам къде да задам въпросите си,пиша тук.Да не пълня форума със спам?

Преди време си закупих една 4s /64 GB/9.3.5(13G36).Целта ми беше да се ползва,като mp3,фотоапарат и телефон.

Да попитам как мога да качвам клипове и музика?Къде да прочета,че да ми стане ясно това действие?Имам на предвид да качвам подбрана от мен музика и клипове на телефона. 

Второто питане е следното.Може ли Лнукс да го свържа с телефона?

Нямам опит с IOS.Благодаря предварително.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това приложение:

File Manager & Browser by TapMedia Ltd

https://itunes.apple.com/bg/app/file-manager-browser/id479295290?mt=8

Може през iTunes да му качваш каквито си искаш файлове, а може и да ги качваш директно на телефона през wireless мрежата.

Неудобното на втория вариант е че файловете се качват един по един, но аз съм му намерил цаката като архивирам папките които искам да кача и после ги разархивирам на устройството.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорите на въпросите са в раздела “нов съм...”
Още повече че наистина си нов и както сам казваш, нямаш опит с iOS. Ще научиш много полезни неща, а и ще можеш да задаваш точните въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Благодаря на всички отговорили.Следваштата седмица ще споделя как се справям.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте.Прочетох това онова,но не ми стана ясно какъв „wireless мрежата''използва колегата Русев за прехвърляне на файлове.Някъде прочетох,че Bluetooth не сработва с Айфона.Ако може малко по подробно описание.Още какъв формат трябва да са файловете?Прочетох нещо за „m4v,mp4 и .mov , но не ми стана ясно.Моята цел е да кача на Айфона  мп3 музика от компа .Прочетох и това „mp3 to m4r''.Питането ми е мога ли да си кача музика на телефона директно от компа или трябва да зкупя някакво приложение за целта?Благодаря предварително.

 

 

 

Редактирано от batipej4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш iTunes. За твоя телефон стига и версия 11, интерфейсът й е по-ясен за твоите цели. Пускаш го, цъкаш хелп и четеш инструкции за употреба. Толкоз.

Стари версии има във файлхипо.ком

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Alxx® locked this topic
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...