Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стивън Содърбърг използва само iPhone за заснемането на филм


dessyteneva

Recommended Posts

iphonex.jpg.3aec829d129be83e8ccec9490dc4d5ff.jpg

Apple превърна iPhone в една от най-използванит камери, подобрявайки качеството на снимките и видеото през годините и въвеждайки нови и нови функции, позволяващи му да се конкурира с професионалните камери.

Уважаваният режисьор и носител на Оскар, Стивън Содърбърг току що завърши снимките на първия си филм, създаден изцяло с iPhone. Unsane е психотрилър, който ще дебютира през март и докато порвият подобен филм е Tangerine, който преди няколко години получи чудесни рецензии в Sundance,  беше заснет с iPhone 5 поради финансови причини, то Содърбърг, който е свикнал да работи по многомилионни проекти, твърди, че това не важи за Unsane.

Цитат

Мисля, че това е бъдещето“ каза той в интевю за Sundance. “Всеки, който види този филм и няма пердстава за продукцията, няма и да разбере, че е заснет с телефон и това не е част от заблудата“.

Като фен на хай-енд камерите, режисьорът твърди още, че е открил несравнимото качество, което предлага iPhone и това за него е било едно от най-освобождаващите преживявания.

 

 

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, не знам защо така съм си го кръстила, явно много ми се е спало сутринта :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...