Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

БГ телефон за диагностика на Айфон-а


RedBull

Въпрос

Здравейте, гледах преди, че някой беше написал, че звъни на някакъв номер, казва си IMЕI-a. Те влизат в телефона му в Diagnostics менюто и го проверяват дали е ок.

 

Може ли да ми дадете телефона. Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
Публикувано (редактирано)

Добре, някой има ли човек в Creative Bulgaria? Телефонът ми със сигурност има проблеми с батерията. Но никой не иска ма и обърне внимание. Сега пак мисля да го пусна за ремонт, но явно по български, не получавам нужното внимание. 

Ще си платя , стига да ми се обърне внимание и телефона ми да стане възможно най-бързо. 


Не е нормално така да ми пада телефона...разберете. Не си въобразявам, не искам вашето внимание. Просто искам телефона ми да работи така, както си работеше преди онези измислени ъпдейти. 

Редактирано от RedBull
n/a
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лично аз ти предложих помощ. Абсолютно безвъзмездно. Да направя аз рестор. Нали на теб беше? Друго какво очакваш? Пускай жалба в КЗП, след като си в гаранция и не обръщат внимание! Има технически характеристики на апарата! Ако мислиш, че не отговаря, действай! Или си смени батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, предложи ми, но аз го ресторнах вече 5 пъти. Защо да те занимавам, като виждам че има проблем?

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...