Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новият iPhone SE може би ще излезе следващия месец без жак за слушалки


dessyteneva

Recommended Posts

iphone-se.jpg.5315e474601d2834cbf2253afda9a939.jpg

Apple се готви да пусне в продажба второто издание на iPhone SE тази пролет, което ще дойде с някои радикални промени в дизайна, съобщава поредния доклад.

Телефонът ще прилича на модела от 2016 година, що се отнася до цялостния му дизайн, но няма да притежава стандартния 3.5 мм жак за служалки и ще поддържа безжично зареждане.

В момента iPhone 6s и iPhone SE са единствените два модела, които все още разполагат с жака, но първият трябва да бъде преустановен тази есен, а вторият ще бъде наследен от новия модел. Японският блог MacOtakara се позовава на данни на асоциацията на производителите на аксесоари, с чийто представители е провел разговори по време на търговското изложение Global Sources Mobile Electronics в Хонконг. Според тях iPhone SE 2 ще има цялостна концепция, подобна на своя предшественик, хоум бутонът му ще бъде запазен, заедно с Touch ID, а задния панел може да бъде заменен със стъклен, което ще позволи безжично зареждане, въпреки че няма много доказателства в подкрепа на това твърдение. Новият модел ще получи чипа A10 Fusion и поддръжка на HEIF формат на изображенията и HEVC за видео. Една от версиите за датата на неговото обявяване е през май, преди WWDC 2018. Както помните, предишния модел беше обявен тихомълком през март 2016, така че е съвсем възможно това да се случи и сега. Според слуховете, Apple работи върху няколко модела iPhone за тази година и един от тях е именно наследникът на iPhone SE.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се зарадвах, че ми иде време да подновя, а те ще се опитат да пробутват процесор от 2016-та?! Ако е 350$ нов, да, ама надали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми е se и доста ми допада като размер.Зависи от цената ,може и аз да взема този модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стар дизайн, стар процесор, екранът и той ако е със същата резолюция...аман от претоплени манджи! И да, със сигурност няма да е под 500$.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...