Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

прехвърляне на снимки и видео


Alesq

Въпрос

Здравейте хора , аз малко като неандерталец , защото имам iphone ot 3 години , ама всеки път щом опра до прехвърляне на снимки и видео става голяма борба :D . По принцип преди бях си включила Icloud photo library и ми беше доста лесно , знаете като си изтеглите на pc-то програмката и като си вкл. телефона всичко се синхронизира и става доста лесно , да си дръпнете снимчиците на компа . Обаче тъй като  с включен icloud , когато разглеждам снимки и съм навън , самите снимки искат няколко секунди да заредят и тази процедура ми дърпа от месечните мегабайти , което мен не ме устройва :D . Та така .. изключих си аз icloud-а за снимки и съответно изтрих и програмата от компа . Сега като включа телефона към компютъра излизат папки в които има снимки , но това далеч не са всички снимки , нали разбирате ако имам примерно 300 снимки в телефона на компютъра ми се показват около 50 :(  ... и всеки път щом паметта на телефона ми е пълна , защото съм с 16GB , а знаете че снимките и видеата пълнят много от паметта , та всеки път вместо да намеря решение на проблема и когато ми се напълни телефона , да си кача снимките на пс-то , аз ги качвам в capture и ги трия от телефона . Не ми се мисли как пък ще си ги прехвърлям от там ... :D  ще падне занимавка ... След дълго и хаотично обяснение , моят въпрос е , как да направя " магията" - трансфер на снимки и видеа от телефона към компютъра без включен icloud photo librery ? Благодаря за вниманието !

Редактирано от Alesq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

А ако телефона е с по-стара iOS, ще се ъпдейтне ли до по-новата версия след бекъп-а?

Да речем 6S-а ми е 12.1.4, а другият телефон (7-ца например) е 12.1. Искам да прехвърля данните от 6S-a на 7. Като направя рестор бекъп на 7, той ще стане ли с iOS 12.1.4 или си остава на 12.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наскоро използвах този начин,за прехвърляне на данните,на нов iPhone.https://support.apple.com/bg-bg/HT201269

Много бързо и лесно, чрез сдвояване на телефоните.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прехвърля ли абсолютно всичко (снимки, видео, контакти, настройки, приложения)?

Нямам бекъп в iCloud.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 

Всичко,да.Нищо няма да загубиш,ако пробваш и сам ще провериш,дали всичко е прехвърлено на новия телефон.

Edit:Сега обърнах внимание,че нямаш бекъп.Снимките не ги орехвърля,а си ги сваля от iCloud.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да стане значи, защото iClouda няма как с тези 5 Gb да ми побере всички снимки. Оставам на вариант iTunes май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или два лева месечно за 50 гб облак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iTunes няма 5GB ограничение. Бекъп на стария тел, ъпдейт на новия до същата или по-висока версия, после връщаш бекъп и си кмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...