Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

От IPhone 4 към Iphone 7


taumaster

Въпрос

Здравейте!

Купих нов телефон IPhone 7 със iOS 11.2, а стария ми телефон е IPhone 4 с iOS 6.1.3 и е джейлбрейкнат.

Понеже все още не може да се джейлне напълно 11.2, бихте ли споделили някакви алтернативи на програмите, които имах на стария си телефон (никога не съм оперирал с неджейлбрейкнат такъв).

Ако няма такива алтернативи дали не е по-добре да изчакам да направят пълен джейл на 11.2 и тогава да сменям телефона? Все пак не знам дали някои от програмите съществуват още.

Програмите са следните:

Battery Doctor Pro

SIManager (за прехвърляне на контактите на SIM картата от телефона и обратно)

Springtomize

SBS Settings

Bite SMS

iFile

Capriccio (музикален плеър, който може да създава директории)

Voice Record Pro (това видях, че го има в Apple Store, но се чудя дали няма по-добра от него програма).

Благодаря!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Тези програми нямат аналог ,може  в "Апстор да има нещо" не съм убеден  ,но няма да е функционално както споменатите от теб сидийски приложиния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейл има за 11.2.

Пълен джейл едва ли ще видим скоро. Метода вече е съвсем различен и посоката е различна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!

Значи да джейлна с Electra и каквото стане? После дали ще мога да качвам приложения от Cydia?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От това което си изброил, само iFile си заслужава. Или по-скоро Filza. Екстрите на BiteSMS са вградени в дефолтския Messages вече. Иначе след Electra ще можеш да слагаш всичко от Cydia.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря на всички!

Ще пробвам.

П.С.

Battery Doctor Pro е доста добра програмка. Има ли я още? Или е излязло нещо друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!

Ще се постарая да се запозная с iOS 11.2.

Но доколкото виждам Battery Doctor е различна от Battery Doctor Pro. Може и да греша, но мисля, че втората има повече възможности от първата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...