Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем след активиране на функцията съобщенията да се качват в iCloud


drpetar

Въпрос

И на двата си айфона активирах функцията съобщенията да се качват в iCloud и оттам да се синхронизират между двата телефона (Settings / iCloud / Messages ON)

Установих, че освен съобщенията се синхронизират и списъците с телефонните обаждания. Тъй като не исках да се случва това, дезактивирах функцията отново и на двата телефона.

В резултат съобщенията спряха да се синхронизират, но списъците с телефонни обаждания продължават да се синхронизират между двата телефона.

Някой знае ли що за проблем е това или аз нещо не правя като хората?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не е от тази функция. Обажданията се синхронизират още от iOS 11. Имам два телефона с един акаунт. Листа с повиквания се синхронизира между двата телефона, като на единия нямам активирана тази опция.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

97ca57c8ce771951723132753bbbc221.png

Пробвай да изключиш , може и да спрат да се синхронизират, на мен когато са включени ми вади хронологията, но обаче 3тия не е включен и няма хронология при положение, че съм с един акаунт на всички.

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е от него. И на двата ми телефона е изключено това.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 10 часа, chayanne написа:

Не е от тази функция. Обажданията се синхронизират още от iOS 11. Имам два телефона с един акаунт. Листа с повиквания се синхронизира между двата телефона, като на единия нямам активирана тази опция.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Преди да активрам опцията Messages в iCloud логовете на телефонните обаждания при мен никога не са се синхронизирали.

преди 9 часа, JmeLche написа:

97ca57c8ce771951723132753bbbc221.png

Пробвай да изключиш , може и да спрат да се синхронизират, на мен когато са включени ми вади хронологията, но обаче 3тия не е включен и няма хронология при положение, че съм с един акаунт на всички.

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

Тази опция при мен винаги е била изключена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 8.08.2018 г. at 22:39, chayanne написа:

Обажданията се синхронизират още от iOS 11. Имам два телефона с един акаунт. Листа с повиквания се синхронизира между двата телефона, като на единия нямам активирана тази опция.

Това означава ли че няма начин да се изключи синхронизирането на телефонните обаждания?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди време търсих такава възможност, но не много задълбочено — не намерих, макар, че и на мен ми пречи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...