Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 5 спря да зарежда стига до лого ,моля за помощ


Доротея Ботева

Въпрос

Здравейте,

Много спешно се нуждая от съвет! Работя с телефона и буквално спирам работа. Батерията е сменена, работеше, но стана черно бял и сега се зарежда само до лого ябълка. Нямам никаква връзка със света . Моля помогнете! Отговарям временно на този телефон.

тел. 0886772225

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Опитайте с рестарт със задържане на Home+Power бутоните! Ако няма ефект, свържете с iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здрасти Доротея.

Натисни и задръж три бутона-номе бутона, бутона за увеличаване на звука , бутона за включване и ги задръж толкова , че да се появи иконата за връзка с айтюнс. Появи ли се иконата, вържи телефона с кабел към лаптоп, компютър или iMac и разбира се трябва там да имаш инсталиран айтюнс, когато програмата ти намери айфона отиди на раздел Summary и намери където излиза Recovery и възстанови телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много Ви благодаря. Изписа ми да се включа към Itune, направих го , даде ми upgrade na software,  но накрая след процеса на ъпгрейс изписа грешка, прилагам снимка.Ужас! Какво да направя

Screen Shot 2018-08-23 at 8.25.34.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тогава остава да опитате на друг компютър,ако е възможно. Грешката е хардуерна, мисля..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ох някой да има идея. Пробвах всички варианти  дава следните грешки:

- при първи рестарт и комбинация на бутони, включих в Itune - даде грешка " не може да се рестартира грешка 2001"

- след това Itune спря да разпознава телефона, ъпдейтнах   Itune  и пак същата грешка

- не разпознава телефона

Моля, някой ако се сеща нещо. Направо се треса от нерви. Работата ми спря и съм в пълна тъмнина

Screen Shot 2018-08-23 at 8.25.34.png

Screen Shot 2018-08-23 at 8.25.34.png

Screen Shot 2018-08-23 at 9.30.37.png

Screen Shot 2018-08-23 at 9.30.44.png

Screen Shot 2018-08-23 at 9.35.05.png

Screen Shot 2018-08-23 at 10.10.13.png

Screen Shot 2018-08-23 at 10.16.06.png

Screen Shot 2018-08-23 at 9.30.37.png

Screen Shot 2018-08-23 at 9.30.44.png

Screen Shot 2018-08-23 at 9.35.05.png

Screen Shot 2018-08-23 at 10.10.13.png

Screen Shot 2018-08-23 at 10.16.06.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купуваш си друг, връщаш бекъп и си готова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шега ли е или наистина?

Ох някой да има идея. Пробвах всички варианти  дава следните грешки:

- при първи рестарт и комбинация на бутони, включих в Itune - даде грешка " не може да се рестартира грешка 2001"

- след това Itune спря да разпознава телефона, ъпдейтнах   Itune  и пак същата грешка

- не разпознава телефона

Моля, някой ако се сеща нещо. Направо се треса от нерви. Работата ми спря и съм в пълна тъмнина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тогава го занеси в сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

 

лаик съм. Контакт на сервиз в Пловдив??

Ох някой да има идея. Пробвах всички варианти  дава следните грешки:

- при първи рестарт и комбинация на бутони, включих в Itune - даде грешка " не може да се рестартира грешка 2001"

- след това Itune спря да разпознава телефона, ъпдейтнах   Itune  и пак същата грешка

- не разпознава телефона

Моля, някой ако се сеща нещо. Направо се треса от нерви. Работата ми спря и съм в пълна тъмнина

 

"1.9. Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението. Отворена нова тема със същото съдържание ще бъде отстранявана. Цитиране на пост непосредствено над вашия е ненужно и се счита за СПАМ. "

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявай ако те разочаровам, но телефон iPhone 5 както си описала, е на 6 години модел и за съжалеине може да е всякакъв вид дефект по телефона. За грешка 2001 дават, че е проблем с батерията и тя се нуждае от замяна. Отиди с телефона до сервиза на форума, нека го погледнат там и ще ти дадат най-точна информация за това какъв е проблема и подлежи ли на смяна и какво би струвало това. Тогава вече ще можеш да вземеш решение, дали си заслужава ремонта или да се ориентираш към покупка на друг телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Безкрайно ти благодаря! от 2 часа форуми ми даваш дай конкретния и полезен съвет за лайк като мен! Много ти благодаря!!.Тичам!!

"1.9. Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението. Отворена нова тема със същото съдържание ще бъде отстранявана. Цитиране на пост непосредствено над вашия е ненужно и се счита за СПАМ. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай предходно мнение в статия - счита се за спам!

 

Не нямам познат с магазин за телефони iPhone. Ако ще купуваш нов се довери на големите вериги магазини в страната или операторите. По-безпроблемно ще можеш да използваш гаранция ако ти се наложи в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за помощта! Ако е интересно за форума да пиша ли резултата

Жена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така само за информация, ако ви е интересно да кажа какъв е резултата. Занесох го в сервиз, казаха и хадрдуерен и софтуерен проблем.

На кратко историята. Падна по лице и загасна, при зареждане само стига до ябълката и светка и изгасва. Itune не го разпознава като устройство, после на момент като го разпознае  дава грешка 2011. опитах с dr.Phone. минах през процеса и програмата даде " ъспешно" , но нищо не се промени. За съжаление в сервиза не ми казаха какво са оправили.

Благодаря още веднъж на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да се включа и аз като лаик, нищо че после всички идиоти, самовъзприели се като гурута на техниката правят сервизи и лъжат хората, черпят информация от форумите, но нали е 5ца , няма да им направя кой знае каква услуга- сменили са батерията в най-добрия случай ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...