Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Честито, със здраве да се ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте съвет от къде да си взема часовника? Реших от citytel ама чета лоши коментари за тях а и гаранцията при тях е 12 месеца, което по принцип няма как да е защото по закон в БГ е 24 месеца.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От там го взех и аз, на гаранцията ми пише 24месеца. На друго място у нас, не видях да го предлагат. Другия вариант е разходка до някоя близка държава, а най-голяма оферта е от дубай :D аз за малко щях да я хвана но изпуснах познатия който беше там, а докато се наканя, от Citytel вдигнаха цените с 10% и така..

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какъв съвет да дам. Днес пуснах поръчката за стоманения модел от Германия, въпреки че вчера ми звъннаха от ситител. Отказах им. Да, предлагат гаранция, но не считам за коректно да се подлъгват потенциални клиенти, че продукта е наличен само и само да се натрупат поръчките. С това ме изгубиха. 

Най-вероятно ще си чакам до следващия месец за доставката, но със сигурност ще си заслужава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на мен citytel ми казаха 12 месеца :o а ся де кво правим ? Чета за тях и хубави и лоши коментари и се чуда от къде да го взема


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично се познавам със собственика, и да гаранцията е 12 месеца, защото те го внасят от US или Chinese, като се има предвид, че в България няма официален представител и дилър за часовниците гаранцията е 1 година.


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, на мен ми казаха, че вноса им е от Германия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, apomarinov написа:

От там го взех и аз, на гаранцията ми пише 24месеца. На друго място у нас, не видях да го предлагат. Другия вариант е разходка до някоя близка държава, а най-голяма оферта е от дубай :D аз за малко щях да я хвана но изпуснах познатия който беше там, а докато се наканя, от Citytel вдигнаха цените с 10% и така..

БГ закон казва, че гаранцията не може да бъде по-малка от 24 месеца. Странното е, че на теб ти пише 24 месеца а те на мен ми казват 12 месеца ? .  Това ме обърква и коментарите където някой доволни от тях, други не ... Като цяло никои не иска да се достига до ползване на гаранцията ама като знаеш колко пари даваш и ако се окаже кофти партида и гориш с толкова пари :(  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kal1ch написа:

Аз не знам какъв съвет да дам. Днес пуснах поръчката за стоманения модел от Германия, въпреки че вчера ми звъннаха от ситител. Отказах им. Да, предлагат гаранция, но не считам за коректно да се подлъгват потенциални клиенти, че продукта е наличен само и само да се натрупат поръчките. С това ме изгубиха. 

Най-вероятно ще си чакам до следващия месец за доставката, но със сигурност ще си заслужава. 

ония ден мъчих да си поръчам от германската ябълка ама не ми дава страна извън тях ? как става тоя номер? и с какъв транспорт идва, защото ако е с бг пощи, честно нямам им доверие на тях :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На моята пише 24 месеца, но си е някаква стандартна тяхна бланка за телефон. От Германия е часовника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моя е закупен от Германия и гаранцията е 12 месеца от Ейпъл, това е!

А всъщност кой сервиз в БГ е за часовниците?

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма официален сервиз в БГ. Ако имаше то щеше да има и официален продавач. Румъния или Гърция най-близки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една "възбуждаща" снимка :D Доста е ефектен

F9910720-045E-43F0-8908-975A49AD9C92.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С здраве!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много съм зле. След като се зачетох навсякъде, че сребристия стоманен модел се драска супер лесно си отказах поръчката. 

Дано ситител още да ми искат парите. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво и къде си чел, но това е часовник на година и половина, свалян само за зареждане. Трябва много да се загледам, за да видя микро драскотинка по корпуса, а по дисплея няма абсолютно никаква следа, а доста се е случвало да зажуля някоя стена пътьом.
Когато стане за смяна, пак стоманен(сребрист) ще взема.
af7c5db050b4bd3061147eaf47d49e47.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам повече драскотини по стъклото от колкото по корпуса. Много повече бой отнася отпред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@chayanne драскотините на снимката се виждат с просто око. Мен биха ме дразнили и от нещата, които четох се появяват още от първата седмица. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай, виждат се на снимката. Реално, без да се загледам — не.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стоманата носи на полиране, за разлика от прахово боядисания алуминиев модел. Лично на мен не би ми пукало. В сервиза на адаша има техника за полиране, така, че не е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да се ползва. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата с нови придобивки, със здраве да си ползвате часовничетата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

2 неща ме интересуват:

1. ЕКГ-то...виждам много коментари, че е само за САЩ...но това предполагам е при условие че си навържете iHealth-а с някой "доктор" в САЩ....иначе, ЕКГ анализа няма ли да е наличен и без "свръзка с US доктор" ? Поне дотолкова колкото да видите и установите наличие на проблем (мисля ще анализира за това).

2. еСИМ-овете няма да са скоро в България....това обезмисля ли изцяло Cellular версията на часовника (поне за Българските оператори)? Или има и нещо друго зад "технологията" ?

 

Благодаря за коментарите.

Редактирано от amaret0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...