Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Gmail и iCloud проблем


kaizera

Recommended Posts

Здравейте, от няколко дена имам странен проблем с mail клиента на Mac-a и Gmail. Изведнъж ми каза, че не разпознава паролата и не може да обновява пощата. Изтрих акаунта, пробвах да го добавя на ново, но стигам до момента в който ме пита кои приложения да ползват акаунта (mail, contacts, calendar, notes), избирам някои и като дам done нищо повече не  се случва, бутона става сив и така си стои. Ако добавя или махна някоя отметка пак става в цвят, докато не го натиска. През Сафари пощата си работи нормално, на телефона през mail също работи нормално. Незнам дали има връзка едното с другото, но някъде по същото време ми се появи проблем и с iCloud-a, някои програми започнаха да ми искат да се логна с iCloud акаунта, като Find my friends, например, при опит ми изписва:

This Mac can't connect to iCloud because of a problem with "kamenkrastev@gmail.com"

Open iCloud preferences to fix the problem

 Само че като отида в настройките ми иска да се логна в акаунта и при опит ми изписва "An unknown error occured". Същевременно iMessage, Contacts, iTunes, Аppstore и т.н. работят нормално, свалям приложения, получавам съобщения. Някаква идея от къде е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да преинсталираш имейл-клиента рестарт и пробвай на ново да ги въведеш! Ако имаш на Gmail двойно удостоверяване го изключи!

55e54eb27fa76f47da7f97f4b0309a31.jpg

 

Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не прави. Изчакай ден-два и опитай пак, нерядко такива проблеми са от доставчика ти на интернет. Рутърът също може да го причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След днешния "старт" нещата се оправиха. Пощата запали, iCloud-a тръгна....

Благодаря!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...