Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Гасене или спане?


profusion

Recommended Posts

Почти винаги го карам на спане, но така и още ме знам кое е по-полезно за хардуера и за ОС?

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаах е кое Мак минито


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той като заспи, не би трябвало да бучат перки. Поне навремето iMac-а го бях оставил да заспива сам след 15 минути и никога не съм го чувал да се буди сам или да бучи през нощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен откакто съм на аймак (преди 2012, сега про) няма никакво спане, никакво гасене. 24/7, 356 дни/г. Шум от самия комп няма никакъв, само от външните дискове зад него. Много често работя на компютъра и ме изкарва извън нерви да ми заспива и да го чакам, ако ще да е и няколко секунди. Също и външните ми дискове съм ги настроил да не се гасят, че иначе при търсене със спотлайта, пак цикли понякога, докато ги завърти. Знам, че не е добре за тях, ама вече 3-4 години работят така и ще карам, до "удар". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не гася нищо, само спане и на iMac-a и на MacBookPro-то, седмица след покупките и на двете им смених HDD-та със SSD-та, а самите HDD-та ги набих в чекмеджета на мястото на DVD-то, и от тогава рестарт само при обновяване и то ако системата го изисква,  а стоп само на iMac-а лятото като съм отпуска или когато се налага да го пренасям на друго място. Използвам и на двете машини MacsFanControl, заспят ли няма никакъв шум от машинките. 

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мак мини 2018 при спане не ми мига а свети непрекъснато?! Предните ми минита винаги мигаха, то не мога да разбера спи ли или само ТВ е изгасен така....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...