Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със Two-Factor Authentication 6S+


heinekenn

Въпрос

Здравейте, от доста време се ровя из нета и в телефона и не успявам да махна тази гадна точка от "settings" и реших да пиша тук.Бях си спрял опциятаTwo-Factor Authentication, но след новия ъпдейт пак се появи (и направиха така че да не може да се спира вече) тази точка че имало проблем и ми седи съобщение във "settings" точно под Icloud-а ми "Update Apple ID Settings" влизам, въвеждам си icloud профила си и ми изписва "Aprove This Phone" и отдолу "Waiting for approval..." и до там.Нямам друго устройство на което да ползвам акаунта си в айклоуд освен лаптопа (който е с уиндоус ако има значение) и то съм логнат във iTunes, но нищо не излиза и на него. Тъ някой може ли да помогне да го махна това тъпо съобщение защото много ме дразни вече, а и от днес не може и да ми тегли снимките и клиповете от айклоуд, дава ми грешка и не мога да ги гледам. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А можеш ли да си влезеш в акаунта през сайта на Apple? - https://appleid.apple.com/#!&page=signin

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изключването му е изцяло забранено, през iOS и Safari на у-вото!


Sent from my iPhone XS Max DualTapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтегли iCloud за уин и евентуално оттам. Голям к*р е тоя двуфакторен контрол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма логика за Windows да работи, а за macOS и iOS да не работи. Все пак, не ти пречи да пробваш!


Sent from my iPhone XS Max DualTapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтеглил съм icloud на лаптопа, но нищо не се случва, телефона си седи на “Waiting for approval...” и до там, на лаптопа нищо не излиза, бива ли такава тъпотия да направят тея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При смяна на парола те пита дали искаш "двойната верификация" да я активираш/деактивираш!

Пробвай!

 

 

https://appleid.apple.com/#!&page=signin

 

 

Sent from my iPhone XS Max DualTapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има нещо още по-тъпо. През компютъра се опитвам да видя къде ми е телефона. И в един момент ми иска 6-цифрен код, който се изпраща на телефона.

Тъпо, особено ако си си изгубил телефона, как ще го видиш този код.

Скоро не съм пробвал дали е оправено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...