Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic за iPad


Aveliky

Recommended Posts

Имам един вапрос малко не ми стана ясно. iPhonetic идва ли със фонетична клавиатура или само бдс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера в репото на сайта е налична новата версия на iPhonetic за iPad - разработена съвместно с Петър Николов. В тази версия вече е включена и българска клавиатура. Има два пакета - единия е с фонетична клавиатура и българско меню, другия е с БДС клавиатура и българско меню. Също така новата версия работи както на 3.2, така и на 3.2.1.

За да сложите новата версия, трябва първо да премахнете старата.

Пакет 1: Фонетична клавиатура и българско меню.

Пакет 2: БДС клавиатура и българско меню.

Не виждам кое не ти е ясно в поста ми?

Това видях, че не ти е ясно а горе червения надпис защо след като го прочете, не го спази и не си оправи профила? Оправи си профила защото след 30.08.2010г. ще ревеш и ще се молиш да ти махам бан-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте. Всичко е супер, най-сетне пиша от iPad-a на български. Много се радвам и благодаря. Възникма следния проблем, обаче. Не мога да вляза повече във cydia. Като 'цъкна' иконката и се появява черен екран и после ме връща веднага в менюто - точно както като дадена програма, която съм си свалила не се подкарва. Какво да правя сега? Това стана като си инсталирах айфонетик. Тогава ме изхвърли и оттогава не мога да вляза наново. Благодаря предварително за помощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, фонетична клавиатура за iPad 3.2.2 някой знае ли дали ще има? :naughty3: Благодаря за инфо-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БГ менюто и фонетичната клавиатура са налични в репото и за версия 3.2.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни пакета, след това потърси в Cydia пакета patch. След като го инсталираш, инсталирай отново пакета с клавиатурата и превода. Би трябвало така да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

БГ менюто и фонетичната клавиатура са налични в репото и за версия 3.2.2.

Съжалавам че ви занимавам с глупости, но наистина съм крайно незапознат. Инсталирах 3,2,2 като преди това махнах старите версии. Но не се справих с фонетиката. Имам БДС. Но уви фонетика не успявам да подкарам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато настрои фонетика от приложението - плъзна ли страницата надолу? Най-отдолу има червен бутон "Приложи". Можеш също да опиташ да включиш/изключиш българската клавиатура веднъж.

Ако не ще, пробвай да преинсталираш приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща но няма приложи. Или може би аз не го намирам. Имам АйПад от три дена и още ми е трудно да се ориентирам.

Махам старите версии. Инсталирам наново 3.2.2, кирилизира се ИПАД. избирам бГ клавиатура и после руска - фонетична. Но си остава на БДС. Пробвах и с другите но пак е на БДС. Верно ИПАД и Мак са страхотни .. ама като съм свикнал на пустия му Windows.

Редактирано от Grievous
Поне се ориентирай към бутона промени и не цитирай последно мнение!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, има бре! На страницата с настройките, като скролнеш надолу ще го видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На два пъти ми се случи следното:

Инсталирам iPhonetic за 4.2.1 за iPhone, влизам в настройките и се озовавам в iPod секцията. Става някакво преплитане, което и аз не мога да си обясня. Оправя се с Reinstall на iPhonetic и респринг/рестарт. Може за това да не вижда "Приложи".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте отново. Моят проблем, описан няколко поста по-нагоре още няма кой да ми помогне как да го реша. Сидията продължава да не се зарежда. Какво да направя? Помпгнете ми със съвет, моля еи. Мислех си, ако деинсталирам бг клавиатурата (което пак незнам как oops ..) , дали ще се появи? И да пробвам наново после? Благодаря предварително!

Редактирано от ellie_st
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не я деинсталирай, а само си спомни какви са ти били настройките за клавиатура, преди да инсталираш фонетиката и ги върни, рестартирай и опитай да влезеш. Звучи странно, но съм имал подобен проблем с iPhone 2G/3.1.3 - "изчезват" ми настроените клавиатури и сидиа крашва, а когато ги върна - всичко се оправя :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но не подейства.

Помпгнете ми тогава, как да изтрия phonetic-a. Много ви моля. Поне, за да си обновя версията на Инсталоуса, че нали е от Сидия. И после пак ще боря клавиатурата. Много ви благодаря и извинявайте, че с въпросите си ви връщам сигурно в първи клас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

за iPad 2 WiFi 4.3.3 някакъв шанс за българско меню?

Редактирано от plustek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте, имам въпрос - съвместим ли е iphonetic с iPad Air md788hc/a 16gb? Интересува ме защото искам да му сложа БГ-меню. Благодаря Ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както дъщеря ми казва, това не е таблет, прекалено обикновено звучи! Това е iPad ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...