Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

как да кача снимки от РС на IphoneX при Icloud is on


valka3010

Recommended Posts

Здравейте!От месец ползвам Iphone X.До момента съм била само с Андроид.Имам проблем, за който не намерих информация в търсачката и се извинявам предварително че не съм видяла, ако има такава .Искам да си прехвърля няколко албума със снимки от РС на телефона с Itunes.С музиката се справих, но като отида на photos ми изписва Icloude photos is on.Iphone can access photos in icloud. Photos can be downloaded to your device via wi-fi or cellular network. Защо имам индикация за включен Icloud там и по никакъв начин не мога да направя каквото и да било.Моля ако някой се е сблъсквал и знае при това положение как да си кача албумите да ми съдейства и даде съвет какво да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори iCloud.com на компютъра, влез си с АppleID и парола, влез във Photos и си сваляй и качвай колкото пожелаеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опция 2, за мен по-добрата:

Изключваш облака за снимките от телефона, правиш си снимките на пц-то в една главна и съответни подпапки и синхронизираш с компа. Доста по-малко място заемат така - тюнсът ги оптимизира за телефона и не пипат от скромното 5гб пространство в облака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря Alxx!Току-що го направих.Много просто и удобно беше.Още ми е ново всичко и много не смея да експериментирам докато не съм сигурна как да се направи.Ако не е много нахално да попитам още нещо, което не ми е ясно във връзка с облака.Ако те разбирам правилно качени при изключен облак те остават само в паметта на тела, а ако го включа впоследствие това ще продължи да се случва с текущите в camera roll? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, като синхроизираш така папките, възможно ли е след това да изтриваш снимки от телефона?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, valka3010 написа:

Ако те разбирам правилно качени при изключен облак те остават само в паметта на тела, а ако го включа впоследствие това ще продължи да се случва с текущите в camera roll? 

Точно. Затова го държиш изключен, теглиш си ги с компа от камерата и ако държиш на тях си ги разполагаш в папките за синк. 

 

преди 14 часа, Русев написа:

възможно ли е след това да изтриваш снимки от телефона?


Ръчно от самия апарат не. Със синхронизация да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...