Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IPTV телевизия + Интернет - Виваком или Нет1


RedBull

Recommended Posts

Хора, споделете мнение. Ползвах до сега 4 неща в пакет, от Виваком и телевизията беше с преръщане напред-назад. Преди това бях на Нет 1, но нямаше тази екстра. 

От двата оператора като услуги съм доволен, но Виваком като отношение ме дразнят много. Чудя се към кой да мина и дали има Wellness телевизии на по-изгоден план. Говорим за телевизия с връщане - IPTV. За скороста на нета...30 ми стигат. Но колкото повече, толкова повече. До 30 лв. за двете ще е супер и да има Wellness телевизии. При Виваком това е в най-скъпият им пакет. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

И аз като колегата се нуждая от съвети. Аз ползвам само интернет обаче. Телевизия не ме интересува. Сега съм на А1(близу) и плащам 21 на месец(устройва ме напълно). Имах договор, който изтече преди 2 години и си плащам месец за месец. Днес обаче ме заплашиха по телефона, че ако не подпиша 24-месечен договор, щели да ми вдигнат таксата на 31. Търпяли ме били 2 години. Ако подпиша обаче, таксата пак си остава 21. ComNet ползвам на други места и съм доволен. Някой нещо? За София се интересувам. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам само интернет и съм на НЕТ 1 и съм много доволен, ползвам ги от 2016, когато Булсатком купи powernet. Съпорта им е чудесен, оправяли са ми проблем в 1 през ноща. Сега съм на мега абонамента 159 лв, 12 месец, 100 Mbps.

Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gogi6 написа:

че ако не подпиша 24-месечен договор, щели да ми вдигнат таксата на 31. 

Искаш да кажеш, че едностранно ще нарушат безсрочен договор? Забавни са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че договора е бил с 50% отстъпка (или нещо такова. Любимия номер на Виваком примерно) И като изтече цената става по две (ако не преподпишеш преди да изтече, което е възможно само при някой доставчици) Другите казват, че тази оферта вече не е валидна и ти дават новата ( по висока естествено ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Договора изтече преди 2 години. От тогава е безсрочен месец за месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де. Но прочети внимателно цената не е ли била с 50% отстъпка. Просто не са го привели в действие веднага.

Естествено може и да не е така, но не виждам логика при която да ти казват, че са те търпяли достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, gogi6 написа:

И аз като колегата се нуждая от съвети. Аз ползвам само интернет обаче. Телевизия не ме интересува. Сега съм на А1(близу) и плащам 21 на месец(устройва ме напълно). Имах договор, който изтече преди 2 години и си плащам месец за месец. Днес обаче ме заплашиха по телефона, че ако не подпиша 24-месечен договор, щели да ми вдигнат таксата на 31. Търпяли ме били 2 години. Ако подпиша обаче, таксата пак си остава 21. ComNet ползвам на други места и съм доволен. Някой нещо? За София се интересувам. Благодаря!

Мисля, че някой надъхан служител те пробва.Няма как да са те “търпяли 2 години” и точно сега търпението на А1 да се е изчерпало.Звучи нелепо, че някой оператор би задал подобни граници на търпение.Провери си договора, за увеличение на таксата, след изтичането му.При подобна клауза, увеличението става автоматично,веднага след изтичане на договора.Ако наистина имат основание, за увеличение и ти вдигнат наистина таксата на 31 лв, тогава му мисли за алтернатива.Почти съм сигурен, че някой гладен служител импровизира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дълго си издържал при А1. Минавай на нет1 без да го мислиш много. Връзката е стабилна. Много рядко има проблеми, които се разрешават бързо. Цените са им добри. Аз лично недостатък не виждам.
При тях съм на 75мбит нет + ТВ за 20-21 лв / м. безсрочно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, чакам орговор. Че май  няма покритие мястото където съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Виваком ADSL, не е лош нета , но скоростта е ограничена.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познавам няколко човека от каменната ера.

Понякога няма много варианти. Или цената е неприемлива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] ADSL? Ти живееш в каменната ера...


Нямам вариант , има кабелен доставчик само в квартала , но нета им е гола вода... За оптика операторите дума не издумват, така , че или кабеларка или ADSL.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я провери А1 за оптика и пак пиши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямааааа , това е. Кабела ( трасето )е до квартала преди моя.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Да не правя нова тема, но дайте предложения за някаква тв+интернет. Сега съм към Виваком, но при цена 46лв за всички канали (от които гледам 3-4) и 75мегабита нет, просто не си заслужава. А1 не ми се иска, Нет1 нямат покритие до нас, макар съседната къща на 10 метра да са им клиенти.

Нет не повече от 50 мегабита, даже и по-малко, а тв каналите са почти без значение като се замисля. Става дума за София, център.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 10 г. съм на нет1 и оплаквания нямам. Според мен ги врънкай да прокарат един кабел до теб.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не се преместиш там, където имат покритие? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е като последна стъпка. Същото беше и с големият телевизор, нямах място за такъв и смених жилището.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко апартамента смени за кученце, я си кажи? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

За да не списвам нова тема реших да попитам тук колегите. Мой познат има активирана тв “EON” vivacom на айфон 10. Човека сега се учи да ползва пълноценно телефона си. Въпроса му е : Може ли да гледа тв от телефона на лаптоп с windows 10? И как ако може? Аз мисля , че не може , но му обещах да попитам преди да изразя мнение. Мерси.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...