Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Някой с умения по Swift?


plamen.tenev

Recommended Posts

Здравейте!

Аз, начело с група доброволци предоставяме безплатната услуга за набиране на алтернативни номера 0700. Преди година бях публикувал новина в този форум за пускането на iOS версията, която беше изключително топло посрещната от вас. Идея си нямате колко високо го оцених. За съжаление, от година насам iOS версията не е ъпдейтвана и изостава откъм функционалност пред Android, тъй като съм на ти с java-та, но swift яко си чукам главата в стената. Дори търсене в гугъл ми е хипер тегаво, предполагам поради липсваща терминология как да питам търсачката с правилните думи. Бих се радвал ако има някой ентусиаст, който да удари едно рамо, било то с писане на код или консулитране с това, как да направя нещо най-бързо (спестявайки стотици търсения из гугъл, които към момента правя, за да намеря търсеното). Нещото, което можете да получите е удовлетворението, хиляди потребители да ползват вашия труд. Към момента iOS версията има 3-4 хиляди потребители и смятаме, че заслужават feature complete версия. Адски бих се зарадвал, ако има ентусиасти сред вас със swift умения. Може да ми пишете тук, по мейл - Plamen.tenev@0700bezplatnite.com или фб - https://www.facebook.com/plamen.tenev

Хубава седмица,
Пламен

Screenshot 2019-10-21 at 11.43.29.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нужните ви умения, но като един активен потребител на прилжението, използвам случая да ви поздравя и благодаря за положения труд!

Тази простотия с "безплатните" номера 0700-0800 в България трябва по всякакъв начин да се заобикаля и вие помагате страшно много за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, OXYGEN написа:

Нямам нужните ви умения, но като един активен потребител на прилжението, използвам случая да ви поздравя и благодаря за положения труд!

Тази простотия с "безплатните" номера 0700-0800 в България трябва по всякакъв начин да се заобикаля и вие помагате страшно много за това.

Благодаря за подкрепата! Все си мисля, че ще се появи някой ентусиаст :). Не е готино чувството да занимариш нещо и да го оставиш на самотек, така че е време да се запретнат ръкави :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано помогне някой, приложението е изключително полезно, аз също нямам уменията, но съм благодарна, че го има и стискам палци някой да се отзове!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!

Драскам с добра новина! Успяхме да намерим доброволец. Момчето е хипер читаво и способно. Запретнали сме здраво ръкави най-вероятно до месец, ако не и доста по-малко ще пуснем нова версия. Ще драсна пак тук, като се случи това. Оценявам много подкрепата Ви, понеже в този форум винаги се намират добронамерени хора, които са готови да помогнат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...