Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

препоръчайте Youtube и AdBlock apps за iOS


enuff

Recommended Posts

Здравейте, ползвам телефон с Андроид, но искам да се върна пак на iPhone. В момента разцъкам един с iOS 13, джейлбрейкнах го доста лесно, но има 2 апп-а, които имам на Адроид и са ми важни, но не намирам еквиваленти за iOS и засега те ме спират да премина на iPhone-a. 

Едната е YouTube Vanced - апп, които позволява Youtube видеа да вървят във бекграунда, докато ползвам друг апп или като ми е заключен дисплея. 

Другата е AdAway - апп, които блокира реклами в приложения, уебсайтове, youtube и т.н. Свикнах да нямам реклами никъде и сега като ползвам iPhone-a и ме дразнят доста. 

Може ли да ми препоръчате еквивалентни или не съществуват такива за iOS?

Редактирано от enuff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да използваш ДНС сървър за да блокираш рекламите. За Вансед мисля,че няма нещо подобно за iOS.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, nbotov написа:

Може да използваш ДНС сървър за да блокираш рекламите. За Вансед мисля,че няма нещо подобно за iOS.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

Как става това с DNS-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става на рутера с кастъм списък блокирани IP-та. 

Имаш две опции - една за рутера и другата е VPN filter през телефона. Аз ползвам AdBlock от Future mind, към 2$ беше. Има тема във форума за адблокъри - потърси я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вдигнал един Pi Hole на един стар лаптоп и до момента съм много доволен. Единственото кофти, е че ако спре тока лаптопа гасне и днс-а също при което получавам обаждане от домочадието,че интернета е спрял. Затова съм задал в рутера като втори днс публичните на доставчика ми. Минуса на това,е че не винаги трафика минава само през Pi Hole,но се живее.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам firefox focus за Сафари върши прилична работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Как става това с DNS-a?

Ето така,но не знам ,дали става на ios.f2b5d6625dac66a595bde257cc9e6d9d.jpg

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При IOS е невъзможно. Единствения лек за рекламите в YouTube е да се гледа/слуша през браузър с AdBlocker.

Определени безплатни браузъри позволяват и да се слуша в бакраунд и заключен екран. Както и да се сваля/конвертира от видео в аудио

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...