Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Lighting Sign - инструмент за подписване на приложения

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Подписващ инструмент на приложения за iPhone / iPad
IOS 9 - IOS 13.5
Lightning-Sign-Pro.png

Какво е Lightning Sing?

Казано по-просто, това е безкомпютърно средство за подписване на приложения. Чрез този инструмент можете да изтеглите или импортирате IPA файлове директно в инструмента и да го подпишете и инсталирате директно.

Как да инсталирате Lightning Sign?

Има много полезни приложения, които могат да бъдат премахнати от App Store поради нарушение на правилата на App Store и дори могат да доведат до изчезване на записа за изтегляне в Apple ID след определен период от време, което прави невъзможно изтеглянето отново.

免 越狱 通过 IOS 设备 实现 IPA 签名 工具

Тук ще ви науча как да използвате  i4Tools7, за  да си върнете приложението Lightning sign и да запазите и експортирате оригиналния файл на приложението (.ipa), за да предотвратите внезапното му премахване от App Store, и също така да можете да го инсталирате, след като промените устройството си.

Ще ви науча как да използвате iMazing, за да запазите и експортирате оригиналния файл на приложението (.ipa), за да предотвратите внезапното му премахване от App Store и все още можете да го инсталирате, след като смените устройството.

Основната причина за използването на  i4Tools7  е, че iTunes премахна функцията на App Store в последващите нови версии, което води до това, че потребителите нямат начин да архивират допълнително приложението, така че трябва да разчитат на  инструмента i4Tools7,  за да имат този  по-мощен iOS менижмънт от iTunes. Инструментът е достъпен както на Windows, така и на Mac.

На първо място, на компютърът трябва да се инсталира iTunes и  i4Tools7 .  

Как да инсталирате Lightning Sign чрез i4Tools7?

Стъпка 1- Изтеглете от следващия линк i4Tools7

Стъпка 2 - Инсталирайте  i4Tools7.exe 

Lightning-sign-new-install.jpg
Светкавичен знак

Стъпка 3- Свържете вашия iPhone / iPad към компютъра

Светлинен знак завърши инсталирането
Свържете устройството си към изчислителя

Стъпка 4- Следвайте инструкциите на екрана

Въведете shandianqian в лентата за търсене.

Finish-lightning-sign-press-lightning-si
Безплатен импорт Enterprise Cert, подпишете приложение без MAC или компютър, с едно кликване подпишете приложението си на Телефон 2. Заредете приложение чрез файлове или телеграма и т.н. ... cert на базата на udid за 1 година 4. Лесно използване, със собствено приложение за знак на cert към вашия телефон е неограничено (един телефон един cert, не поддържайте инсталиране на друг телефон)

Поздравления, Вие успешно инсталирахте приложението Lightning sign на вашето устройство.

Стъпка 5- Импортирайте сертификатите си и подпишете любимите си приложения.

Търсите ли  безплатен Rvoke сертификат?

Моля, натиснете следния бутон и генерирайте собствен персонализиран сертификат

** Тази услуга за сертифициране, предоставена от уебсайта UDIDMasters.com.

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

РЪКОВОДСТВО ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА Lighting Sing!

Ръководството е преведено с Гугъл преводач от Китайски. Моля за извинение за допуснати неясности или грешки!

Lighting Sign (инсталация на IPA подпис)

WeChat picture_20200302104516.png

Lightning Sign вече поддържа импортиране на сертификати и поддържа подписване и инсталиране на софтуер. В сравнение с AppCake, Lightning е подписан като AppStore софтуер, няма нужда да се притеснявате от проблема с отпадането на софтуера.

Как да подпиша IPA?

1. Първо изтеглете маркера на мълния в AppStore. https://lightning-sign.com/get-lightning-sign/

2. Изтеглете файла на сертификата и получете сертификата

Сертификат 1:   https://www.lanzous.com/i9t988d

Сертификат 2:  https://www.lanzous.com/i9t989e

3. Щракнете върху изтегления файл на сертификат, щракнете, за да преминете към [Файл], който се доставя със системата, щракнете върху току-що изтегления файл на сертификата, щракнете върху [Избор] в горния десен ъгъл, изберете файла на сертификата със суфикса [.p12], Използвайте функцията за споделяне на системата, която се предлага с iOS, за да го изпратите до [Lightning Sign].

WeChat picture_20200302104654.jpg

След като преминете към приложението за подписване, ще се появи диалогов прозорец, за да въведете паролата на сертификата. Току що изтегленият файл съдържа txt файл, съдържащ паролата на сертификата. След като го прегледате, въведете го.

WeChat picture_20200302104709.jpg

След като сертификатът е импортиран, щракнете върху долната лента на менюто и ще разберете, че новоимпортираният сертификат показва, че файлът с описанието липсва. Тук се връщаме към [File] и импортираме файла с описание в Lighting Sign.

WeChat picture_20200302104730.jpg

На този етап сертификатът е успешно импортиран и след това можете да подпишете и инсталирате подписания или неподписан IPA.

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, само че посочените сертификати са ревоукнати, да не се объркат хората, че става с тях!

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! Не става. :( Ще поправя по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не мажа повече по темата предлагам, ако някой намери работещи безплатни сертфикати да ги постне тук!

Иначе аз си платих тук  https://www.udidregistrations.com/buy

Golg пакета е 14$ за година.

Благодаря на @ gogi6 за подсказката! :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам един сайт, от който няма риск да изтекат по давност или просто "провайдърът" да зачезне и да останеш с пръс(Т) у г*з. ;) Е, по-дебело е от 14$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го знам, само че не съм разработчик и едва ли ще инсталирам повече от 10 приложения годишно. Тези, които наистина харесвам и смятам, че ще са ми полезни си ги купувам, така че предпочитам да "рискувам".

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Имате ли проблем с подписване?

Уж сертификатите са наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера пробвах едно приложение. Уж го подписа, а го няма в подписани. Пробвах веднъж-два пъти и не съм се занимавал повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според ме нещо е станало, защото след като инсталирах Ънкавър 5.3.1 с Репровижън, не става да се подписва, дано го оправят!

Като го имах профила си подписваше, сега като инсталирай 5.3.1 и нали ревоукнах и не може да ми създаде профил, default_sad.png.

Стана с Алтстор Алфа и после трия и продължавам да преподписвам с Репровижън!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самото приложение не работи. Някой, ако има телеграм да им пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрит е акаунта в Telegram. И приложението е премахнато напълно от AppStore. Тук намесaта е на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очакваше се скоро, но защо да не работи приложението, то си инсталира като другите?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Това вече никаква индикация не дава. :(

Ни приема , ни предава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...