Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Музика разрежда батерията на iPhone, даже ако приложението не работи

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Някои потребители на iPhone се оплакват от стандартното приложение  Mузика - то бързо изтощава батерията във фонов режим

.https://www.digger.ru/resize/668/-/storage/app/media/uploaded-files/2020/7/8/apple-music-may-2019-iphone-xs-max-hero_1.jpeg

Съобщения за този проблем се появиха на форума за поддръжка на Apple и Reddit. Основно потребителите на iPhone, работещи под iOS 13.5.1, срещали проблема. В някои случаи фоновата активност на „Музика“ изтощава батерията, дори ако приложението не се използва в продължение на няколко седмици.

https://www.digger.ru/resize/668/-/storage/app/media/uploaded-files/2020/7/8/apple-music-battery-drain.jpeg

Apple все още не е коментирала ситуацията. Единственото решение е да деинсталирате приложението Music от iPhone, но за абонатите на Apple Music този вариант е неприемлив.

Източник: MacRumors

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах при мен. Нямам проблем с Apple music, но OLX - 10мин on screen и 10h45min background... wtf. Директно го разкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно. Аз имам два OLX-а (български и украински) и повече от минута две в бекраунд не са ми правили.  Не, че много му вярвам на приложението за батерията, но горе-длу показателите, които виждам отговарят на това което съм ползвал. Явно разработчиците не са си пипнали приложението след ъпдеита на ОС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък постоянно ми дава Request time out... за 9лв/мес толкоз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобни проблеми и минах на Spotify. В началото бепе много тегаво, интерфейса му е малко объркан, но като свикнеш мисля, че е по- добра опция. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен музиката уж е ок макар че тази седмица не съм слушал много но иначе ми прави впечатление ,че дърпа когато слушам. Но пък ей това забелязах сега и се чудя дали да го разкарвам но пък ми спира доста рекламите

48cfbd5ac83603fdc093e0436d4c88a5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем с ад гард, и при мен е така, но то няма как да е инак. Нали това му е работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...