Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Харесвате ли шопинг турове?


venelin111111

Recommended Posts

Днес в столичен мол , стоя пред магазин за женски дрехи и чакам жена ми да си купи парцалки. Ям сладолед въртя се , ходя напред -назад 40 минути... Жена ми не излиза от въпросния магазин, оглежда и пазарува... Обикалям из мола и хоп пак пред въпросния магазин. Още 10 минути се въртя, идва охраната на магазина и пита:

- Да не сте се изгубили , да помогнем??? И в същия момент жена ми с 5-6 торби припка към мен, 1 час пазар..аз за 10 минути вземам дънки и обувки с пробата. При Вас как е пазаруването с жените ви?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пи мен е същото, само с една малка разлика — жена ти излиза след 40 минути?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да си гледал като си се женил в общи линии ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, тогава нямаше молове

:-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то си личи и по обикновени магазини като ходиш, ама вие мъжете като ви се завърти главата, губите реална преценка ;) после “Олеле”, ама свирено - “докато смъртта ви раздели”. Пък и имаше ЦУМ :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ЦУМ тичаха хората слезли на централна жп гара , хахааа


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма пълно щастие, а иначе темата е за шопинг, ясно е че други неща гледате иначе :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, горките те... За протокола, аз не съм от тези, които обичат шопинг туровете, отивам, върша каквото има да се върши и готово. Иначе се сещам за решение на вашия проблем - за да не страдате, зареждате Apple Pay на жената и я пускате да пазарува, докато вие си вършите каквото намерите за добре. Не съм сигурна обаче, дали няма да заболи повече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, жена с пари е като луд с картечница


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от жената, пък и пълно щастие няма - или луд с картечница, или висене пред витрината като кон на празни ясли. Затова казвам, че се гледа предварително - интересите също да съвпадат, така пазаруването може да е интересно и за двамата. Аз например мога да се забавя в магазин за техника, там не вярвам мъж да седи отвън.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По темата се сетих за един стар лаф:

— Какво е оптимизъм?
— Да оставиш жената пред мола, тя да каже “връщам се след 5 минути”, и ти да я чакаш на запален двигател...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата са канализирани: шопингът е набелязан предварително и не е в мола :) Три, до пет минути онлайн и мачът е свършил. Поздрави на моладжиите. В Мол ям сладолед и там приключва всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооооуууу йееееееее, пазаруваме 2 пъти в годината от любими за нас магазини. Тръгваме в 10:00 и се прибираме в 20:00 ч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса съм го разрешил лесно, не ходя с жената по магазините. Тя сама си обикаля, дъщеря ми е вече на 13г и е същото. Ходи запазва според определения бюджет, а аз минавам плащам и взимам нещата. инак и аз като колегата, до 10-15 мин с пробата съм готов за моите неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и жена ми обикновено пазаруваме онлайн - всеки за себе си и няма драми ? За малките госпожици обикновено аз ходя до магазина, защото ми е по-лесно да си ги представя как ще им стоят дрешките ако ги видя на живо. Но подобно на другите колеги, и на мен не ми трябват повече от 10-15 минути да разгледам и да харесам по 2-3 роклички. От време на време ги взимам с мен за да свикнат сами да си избират, но тогава е малко драма докато се договорим да не си вземат най-лъскавите Елза/Ваяна рокли ? Но директно на въпроса от заглавието - ако е до 45-60 минути веднъж-два пъти в месеца, нямам нищо против да обикалям магазини. Повече от това е малко досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...