Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 15.09.2020


mirror

Recommended Posts

Гледам 18-ватовото зарядно на 11-ка е съвместимо с новия Пад Еър 4

Това означава ли, че ако взема пада ще мога да зареждам 12-ка с него (нали няма да има зарядно)?

 

 

Screenshot 2020-09-28 at 22.20.29.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери на колко вата е зарядното и дали отговаря, защото така по този начин съкращаваш живота на батерията и нейният заряд! С айфонското зарядно зареждам MacBook pro-то, но съкращавам, или по-скоро унижавам заряда на батерията!
PS: Виж ватовете на зарядното на iPhone с това на iPad и ако е минимална разлика, е ок, но ако е над 15 недей.


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е вярно. Консуматорът на енергия - не източникът - определя колко мощност да използва. Ако напрежението е правилно (а то е, защото стандартът е един), то няма как зарядното да "пусне" повече ток, отколкото устройството би поело. Затова не е проблем да включиш 800 ватова микровълнова в 3500 ватов източник (електрическата мрежа) без някакви негативни последствия.

Съответно, ако лимитът на телефона е 15 вата, дори и в 100 вата зарядно да го плъгнеш, няма да го накараш да използва повече от 15 вата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупост не глупост Apple са го написали , като вкарам друго зарядно или външна батерия ми го изписва в battery


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля на айфона е 18 а на новия пад еър ще е 20. За ампеража не знам дали има значение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От istyle казаха средата на месеца за ipad air 4,  ни вест ни кост......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията на часовника наистина е трагична. Вчера вечерта си взех синя 6-ца 44 мм от iStyle. Активирах го към 19:30. Направих му набързо настройките и погледнах процентите на батерията, бяха 68%. Почти не съм се занимавал след това с неги. Сутринта в 10 беше на 18%, а на обяд изгасна, всичко това без почти никаква експлоатация и то в къщи. Поради липсата на зарядно, се чудя с какво да го зареждам - зарядното на служебната 10-ка, зарядното на Про макса или с едно старо зарядно от iPad Air 2? Другото, което ми направи впечатление е, че разговора през високоговорителя на 6-цата се чува по-тихо отколкото през 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, niksan76 написа:

Батерията на часовника наистина е трагична. Вчера вечерта си взех синя 6-ца 44 мм от iStyle. Активирах го към 19:30. Направих му набързо настройките и погледнах процентите на батерията, бяха 68%. Почти не съм се занимавал след това с неги. Сутринта в 10 беше на 18%, а на обяд изгасна, всичко това без почти никаква експлоатация и то в къщи. Поради липсата на зарядно, се чудя с какво да го зареждам - зарядното на служебната 10-ка, зарядното на Про макса или с едно старо зарядно от iPad Air 2? Другото, което ми направи впечатление е, че разговора през високоговорителя на 6-цата се чува по-тихо отколкото през 4-ката.

Аз пък съм доволна от батерията, качвам снимки за пример.

Вчера имах 2 тренировки, днес 1, останалото ползване са му нотификейшъните, които съм чела, няколко снимки и 2 разговора. 
Идея нямам колко се очаква да държи, но пък и не му пада за 10 часа батерията. 

 

A304D5E8-2ABB-4155-B868-6DB05BB63CE2.jpeg

BCA21BBB-A4F7-442A-8A9B-032D70DB2491.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Christina написа:

Аз пък съм доволна от батерията, качвам снимки за пример.

Вчера имах 2 тренировки, днес 1, останалото ползване са му нотификейшъните, които съм чела, няколко снимки и 2 разговора. 
Идея нямам колко се очаква да държи, но пък и не му пада за 10 часа батерията. 

Всичкото това с включен през цялото време дисплей ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, това го пропуснах. 
Не, не ми харесва да свети постоянно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам със спряна функция, че така е кошмар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Watch 6, 40mm с включен always on display след махане от зарядното сутрин:

- без тренировка вечер в 23ч на 40%
- с един час тренировка в 23ч 20-25%

Моята 4-ка 44мм на година и половина:

- без тренировка вечер в 23ч на 50-55%
- с един час тренировка в 23ч 30-34%

Според мен разликата се крие в always on display-а. Но така или иначе с всички модели два дена много трудно.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петицата ми с включена опция за дисплея, тренировка и сън с него, но при bed mode, сутрин е на около 40%, тоест около 60 за 24 часа отиват.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път си купувам подобна играчка, аз нося друг тип часовници, но наистина батерията е разочароваща. Според мен, ако всичко му е включено и го ползвам на макс, един ден преко сили, ще държи заряда. За сравнение, на сина ми 4-ката, както и преди това останалите, държат двойно повече. Наистина голямо разочарование за новия часовник на ябълката. Не съм с големите очаквания, но силно се надявах да ме изненадат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четворката на жена ми, едва сега след близо 2 години взе да не изкарва два дни. Тя не спи с него, вечер го сваля без да го изключва. Точно снощи това говерехме, че за да има два пълни дни, сега вечер го изключва. Инак деня и е доста натоварен, много нотификации, три пъти седмично на фитнес и тн. Ползва си го доста като цяло. Явно скоро ще трябва да мислим за нова батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те сменят ли се батерии у нас? Май нямаше официално, или се бъркам?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На колко здраве е батерията? Моята за 6 месеца падна с 2 процента

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално май не сменят, но инак може да смени в друг сервиз. Не съм гледал на колко процента е батерията. Довечра ако не забравя ше погледна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Creative Center имат в ценоразписа си смяна на батерия на Apple Watch. На който му се дават 188 кинта да заповяда. :) 

https://creativecenter.bg/service

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, а за телефона ми е 180, май като му дойде времето часовника ще се сменя, а не батерията. Иначе питах защото преди бяхме говорили и тогава не се сменяше официално, просто като инфо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В istyle има вече новия пад еър ама само черно и сребрист......е що така баси....?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес Apple One плановете са достъпни в САЩ, да видим кога ще ги пуснат за България и какви ще са цените тук.

Източник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Испания е активно
ef9d71733de9bea9cbb7efd3b2c332aa.png


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...