Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone Xs или iPhone 11


drpetar

Recommended Posts

Телефонът ще е подарък за човек който не е имал досега айфон и няма големи изисквания. Ще се ползва за телефония, браузване, поща, соц.мрежи, някоя и друга снимка. Бюджетът е ограничен, така че 11 про, про макс или новите модели не са опция. Новият SE също не е опция поради изикването за малко по-голям дисплей. Колебая се между Xs и 11. Какво бихте ме посъветвали. Предварително благодаря.

ПП. Не съм сигурен дали съм в правилния раздел.Ако трябва да се премести.

Редактирано от drpetar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам знаеш, че айфонът няма бг меню и това може да се окаже пречка за някои хора.

Иначе Xs, според мен е по-удачният вариант, тъй като ползвателят сигурно няма да усети разликата в процесора или камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като изискването е за по-голям дисплей (и не сте споменали XS Max) моя избор би бил 11-ката. Камерата и процесора са по-добри, екрана е малко по-голям, и въпреки че е с по-ниска разделителна способност се чете добре. 

Недостатък му е алуминиевия корпус, който при XS е стомана. Но за мен би бил по-добрия избор. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

XS ще пасне идеално.

мое мнение...

Редактирано от ludiamax
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обобщено:  По-добър процесор и камера, по-мощна батерия, по-голям дисплей vs. по-компактни размери и по-малко тегло, ОЛЕД дисплей с по-голяма резолюция, стоманена рамка. Печели Xs.

Благодаря за насоките на всички отзовали се.

gorgior
Благодаря за подсказката за "Общи приказки". Наистина се чудих къде е най-подходящия раздел. Предположението ти обаче, че "съм си отговорил още в питането" е погрешно. Верно че вече съм на възраст, предразположена към Алцхаймер, но не съм оглупял толкова, че да пускам тема, на която вече съм си отговорил. Още повече че ценя времето си. Убедеността, с която изказваш това си предположение ми звучи арогантно, което е неприемливо за мен. Ще те помоля да имаш предвид това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен изчакай още месец, ако не е спешна покупката. Да представят новия модел и вероятно ще има по-добри финансови предложения. Иначе по темата и аз бих се колебал. В ежедневната работа разлика в дисплея едва ли ще прави голямо впечатление, обаче батерията прави. Който от двата има по-добра оферта вземи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе, вие сте като пенсионери играещи табла пред блока, обсъждащи проблемите на кака Дочка от “Б” вход... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти е бюджета? Ако изчакаш докато се появи 12, ще ти продам моя 11 про макс изгодно. Батерията е на 98 % и е като нов :). Това е по-добра сделка отколкото нов модел отпреди 2-3 години, а и екрана е гоуем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ayl, мерси за предложението, но за съжаление не мога да чакам, събитието е след няколко дни.

drjivago, мерси за насоките, звучат разумно, но както казах, няма как да чакам.

И всъщност аз вече поръчах Xs. Още веднъж благодаря на всички включили се.

 

 

ПП: gorgior, приемам извинението, а закачката с душичките и целувчиците ще подмина без внимание 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор, вече почти две години съм с Xs и съм много доволна - до толкова, че и тази година няма да го сменям. Дано човекът го хареса!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...