Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Максимален капацитет на батерия


Ваня Димитрова

Recommended Posts

Здравейте отново съм аз с болната ми тема.

използвам айфон 11 от средата на юли, и забелязах че максималнкя капацитет на батерията беше 99% стана на 98% в неделя. Днес до обяд беше отново на 98%,а сега видях че е на 97%. Това,ще рече, че за 5дни падана с 1%. Не пада ли капцитета прекалено бързо за нов телефон?

настройките ми са оптимизирани максимално да щадят батерията. Възмлжно ли е да има хардуерен проблем и ако го занеса в сервиз за диагностика предполагам,че ще видят ако има някакъв проблем или просто проблема е в моята глава?

CC3C3550-0500-4436-80B9-656EAA73471D.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се разхождай по сервизи и тн, преинсталирай го всеки път щом ти струва , че ти пада бързо батерията и си имаш 100% за месец два и после пак и така .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъм. Ако ти кажа, че ползвам iPhone, който никога не е ресторван и батерията изкара 5 години над 80% лайф?

Ванче, тия "щадящи" батерията настройки ги зарежи. На десетина заряда изтощавай до загасване и пълни после до 100%(не 80) и си свиркай, без да гледаш разните асистенти за дълъг живот. Ползвам смартфони 16 години, iPhone от 13 и най-малко ми е изкарвала батерия на 3GS и 4S - по 3+ години. На 5S и оригиналния iPhone - над 5г с над 80% лайф(после ги смених). На седмака още е оригиналната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  за отговорите. И аз ползвах айфон 6s 4 години и половина и батерията беше на 80% и оттогава се научих да проверявам...

как да го преинсталирам?

А другия съвет го разбрах трябва да изгастне до черен екран интогава да го заредя напълно.

за около 12 часа непрекъснато ползване пада почти напълно като искам да отбележа,че нямам Wi-fi и полЗвам само мобилна мрежа.
Понеже първата година гаранцията е директно към ейпъл и мога да се възползвам от една проверка поне (в границите на Германия, тези може да разбират ???)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...