Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно батерията на iPhone 7


Shantavel

Въпрос

Здравейте, преди година ъпдейтнах към iOS 13, и оттогава се почнаха проблемите с батерията..Почна да държи около 2 часа, а вече по-малко от час SOT.Пада от 100% на 70% и т.н.Постоянно оставам без батерия, и Battery Health показва, че е на 68%..
Въпросът ми е, дали ако сменя батерията, телефона ще бъде както преди? Питам, защото все пак софтуерно ми прецакаха телефона, тогава батерията беше 92% в Battery Health..
Има ли някой друг с подобен опит? Ще ми е полезно, защото се замислям за 12 mini, и ако няма да има голям ефект, то по-добре да не давам пари напразно за батерия.
Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

От 7-ца на 12-ка ще има огромна разлика.

Иначе батерията може да си я смениш за 50-60лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И може да се окаже, че не е от батерията. Нещо друго гърми и пак няма да държи. Скачай на 12.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 13 минути, ludiamax написа:

И може да се окаже, че не е от батерията. Нещо друго гърми и пак няма да държи. Скачай на 12.

И аз така мисля, но какво друго, освен софтуера..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Главен чип ли е или платка някаква гърми. Aveliki може да ти каже. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хм, възможно е, въпреки че е малко вероятно, тъй като проблемите почнаха точно след ъпдейта до iOS 13.@gorgior, как да няма как да се прецака?Имах 6s,  ъпдейтнах го и пак беше станала същата случка.Бях си обещал да не ъпдейтвам повече, като си взема нов айфон, но уви.Жалко, че другите производители нямат малки телефончета като 12 mini.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен беше след ъпдейт на една седмица проблема с зареждането. Оказа се чипа за зареждане на дъното. Ако се обърнеш към форумния сервиз вероятно ще потвъдят диагнозата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 3 часа, skpavlov написа:

И при мен беше след ъпдейт на една седмица проблема с зареждането. Оказа се чипа за зареждане на дъното. Ако се обърнеш към форумния сервиз вероятно ще потвъдят диагнозата. 

Какъв проблем точно си имал?Аз нямам проблем със зареждането, а с разреждането.Прощавай, ако не съм те разбрал правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То като не се зареди както трябва, после и разреждането е незадоволително.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аха, ясно.В такъв случай може и това да е.Имам чувство, че се зарежда по-бавно от преди, не знам дали си набивам.Имам приятел с 7 Plus, показва му пак толкова проценти в Battery Health, но батерията му държи задоволително.
Днес цял ден не съм го ползвал, буквално стои на масата, няма включен интернет и е на 65%...
А как става точно след ъпдейт да дефектира чипа за зареждането?
Извинете за въпросите, но ми е интересно и никъде в интернет не мога да намеря информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона съм го купувал нов преди 2 години и половина.Преди това бях взел едно Xiaomi и още държи толкова, колкото в началото.Щом при теб няма проблем, може би наистина е батерията или друг хардуерен проблем.Ако реша да я сменя и има резултат, ще пиша тук.

Благодаря на всички отзовали се да помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...