Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

подкасти и nike+ на часовника


georgekodinov

Въпрос

Здравейте,

Слушам подкасти докато бягам. Досега ги слушах на телефона, но си купих часовник. И искам да започна да ги слушам там.

Значи на телефона го докарах че ми синхронизира правилните подкасти (4-5) и ги добавя на up next queue.  И изглежда че ги сваля на часовника като го сложа на зарядното.

Проблем 1: Но не мога да открия как да стартирам тази опашка на часовника. Мога да избера определен подкаст и епизод и да ги слушам. Но самата опашка не виждам как да я пусна до там от където съм стигнал. 

Проблем 2: изглежда че не синхронизира вече изслушаните или наполовина изслушаните епизоди от часовника към телефона. Примерно днес сутринта изслушах почти напълно един епизод на часовника, но като синхронизирах и опитах на телефона и епизода започна от начало. 

В идеалния вариант бих искал да направя някакъв shortcut на часовника който да прави следните неща:
1. Да се върже (или да се увери че е вързано) към безжичните bluetooth тапи.
2. да пусне "Up next" подкаст опашката
3. Да стартира Nike+ run club
4. Да стартира ново бягане в Nike+

Много ще се радвам на съвети и помощ как да го постигна :)

За сведение: хардуера е iphone 11, apple watch 6 nike+ и някакви китайски тапи от алито (мисля че бяха mi buds или нещо такова). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не знам дали ще помогне, но виж дали ти е включен background app refresh на подкастите (има опция и на телефона, и на часовника).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Включен е. За жалост се синхронизират САМО като се зарежда часовника :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...