Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Врабец


venelin111111

Recommended Posts

Днес в двора намерихме птиче, жизнено, в добро състояние . Не може да лети защото е малко още. Дайте съвет как да му помогнем. За сега е в кутия в/у тревичка, чинийка с вода( не зная може ли само да пие) и с мрежа обезопасено за да не го изяде котка или кучето ми. Моля ако знаете дайте съвет, аз ще прочета и в Гугъл за всеки случай.
 Храненето ме притеснява.
0b9e070ffac9cf14050daf798b17bc3c.jpg
 На сянка е кутията.
Тук го намерих.

6a3700df408636cea48a60533dd1cf52.jpg

 Едит: Не виждам гнездо, може би са в подпокривното пространство на къщата, но тя е голяма и нямам достъп дори и със стълба.

Или бурята оная нощ го е довяла от някъде…?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще се справиш сам, надали може да яде и пие самостоятелно, можеш да се свържеш със Зелени балкани за съвет евентуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой нито в Пловдив нито в Стара Загора вдигна телефона. Обадих се на ветеринарния лекар на кучето ми и той каза същото което е писала Деси.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих една стара тема за захранване се използват бели червеи за риболов, смачкани и смесени със слюнка на непушач, ако си отваря само човчицата може и да се получи, ако не - не трябва да се насилва. Водичка предполагам може с пипета да се капва. Продължавай да звъниш на спасителния център, все някой ще вдигне, до колкото разбрах ги взимат там, не знам как ще стане с транспорта обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече видяхме , че пие вода. Земен червей за сега защото нямам под ръка магазин за стръв. За слюнката бе важно , мерси. Пак звънях дава свободно , после непознат за мен сигнал и брояча на телефона върти , а никой не вдига.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би имат нещо като факс, затова е непознатия сигнал. Май имаше и форма за контакт, пиши и там за всеки случай. Дано успееш да го спасиш!

Едит: гледам има телефони на доктори, пробвай тях, дано някой обърне внимание.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изкарах кучето от клетката и врабчо е в нея..Забелязахме , че големи пилета кацат при него и нещо му пъхат в човчицата. В клетката няма как да се промъкне котка щото кучето за сега „стриже” на двора. Надявам се да го хранят големите пилета и да заякне , ако не …природа.
Едит: Неяма да пиша във формата им на “Зелени Балкани” защото имейла ми е важен за работа и не искам да го давам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...