Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

След iOS15.2 messenger не логва или изтрива повикванията от Calls


nikolov354

Въпрос

Здравейте!

Имам един гаден проблем с calls и messenger. Работеше прекрасно на iOS 14, 15, 15.1 и 15.1.1 но не и след 15.2

Нали се логват всички обаждания - към номер, FaceTime, Messenger, Whatssap ако имаш примерно и т.н. Messenger започна или да не ми логва обажданията , или само изходящите без приетите. И на 1-2 дена си ги трие сам. Тази сутрин се събуждам и отново един куп обаждания липсват. 

Бях свикнал с calls, защото ми централизира всичко на едно място и не се налага както при андроид да бъркам в отделните приложения да търся с кой кога съм говорил. Много ме дразни това. Онзи ден пак така се самозитриха от нищото. Говорим за тези от messenger. 

Правих фабрични, връщах backup, същата история. И при вас ли е така или е бъг и да чакам ъпдейт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

При мен дори съм забелязал стандартни обаждания да не се пазят в историята. Супер дразнещо е наистина такава базова функционалност да дава проблеми.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен го прави също от известно време, с всички приложения, вайбър, телеграм и тн. На следващия ден изчезват от списъка.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи ще е някакъв бъг. Нямаше го това до скоро (до 15.2) всичко беше нормално и имах бая списък. 

Дано го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...