Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iTunes синхронизация


Mxsmax

Въпрос

Здравейте интересува ме при вече качени снимки през  iTunes към телефона как да ги сваля на друг компютър. Мога да сваля единствено тези снимки които съм направил с телефона но синхронизираните през iTunes не. (Знам че през самия телефон немога да трия тези които са качени през iTunes тоест iOS ги дели от останалите). 
Благодаря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Само със софтуер от типа на iTools, iMazing и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чисто от практиката кое препоръчваш ? Попаднах на anytrans но е платено ( иска да се плати дори преди да се уверя че е работещо)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичките са платени по принцип. Ползвал съм пиратски версии и ако не друго, за връщане на снимки стават. А, енитранс, копитранс и подобните производни са си чист скам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iTools сканира и намира всички  албуми със снимки (като папки) но ги показва като празни с 0 съдържание. Снимките направени със самия телефон са налични.
 

iMazing (кракната) не намира снимки като съдържание може би защото е по старичка версия   Защото при старт ми дава че не е напълно съвместима с iOS 15 а когато я обновя намира албумите но не са активни за да може да се експортнат (може би защото след ъпдейт се губи лиценза). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Последно с последната iMazing 2.14.6 работи но за съжаление не я намирам с код. Триал версията има лимит 50 файла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако снимките са ти качени в iCloud, влез си в акаунта от лаптопа и си ги свали от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да - това е ясно но не са в iCloud. Снимките са на настолен компютър и са около 30 ГБ. Качени са на телефона с i Tunes.

Въпроса е сега ако нямам достъп до настолния компютър как да кача още снимки като запазя тези и как да експортна вече качените на телефона в случай на загуба на достъпа до настолния КОМП. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз преди време ползвах тази синхронизация, оказа се доста неудобна.
Бих Ви препоръчал да си синхронизирате снимките с iCloud, цената е доста приемлива - 2 лв. На месец. И така си гарантирате, че няма да си загубите снимките дори да нямате достъп и до компа и до телефона.
Другата опция, ако държите да ги имате само в телефона е това приложение:

https://apps.apple.com/bg/app/rollit-photo-transfer-app/id741790426

Импортва снимките директно в Camera Roll и можете да си ги триете и т. н. каквото прецените.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря колега пробвах го -  наистина работи идеално ( поне с малко на брой снимки - НЗ. Как би се справило ако метна на куп 3-4000 но все пак е работещ вариант което е екстра. 
Но ми се вижда странно да няма адекватен вариант за експорт (запазване) на вече синхронизирана информация в телефона. Знам че някой ще кажат че iPhone залага на сигурността (което е наистина добре) и може би за това е така, но нали все пак устройството е мое ( удостоверявам това с Apple ID  и  face ID ) и файловете и снимките също. Тогава защо да нямам контрол върху тях ???
в този ред на мисли през iTunes мога да кача файлове (pdf excel word) но след това отново не намирам адекватен начин за експорт към PC което отново ми се вижда странно решение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За файлове ползвам това:

https://apps.apple.com/bg/app/file-manager-browser/id479295290

Пак има опция за качване и сваляне през браузер когато телефона и компа са в една мрежа, но когато ми трябва файл от телефона основно си го пращам на пощата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ползвам айклауд. Десктопа на мак-а ми се синхронизира в облака и всичкото съдържание мога да го гледам на телефона или през браузър от всеки комп. Както колегата по-горе каза, 50 гиги облачно пространство са 2 лева на месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А който няма mac може да ползва dropbox, без пари е, и просто казваш коя папка от компютъра да се синхронизира с папката в телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За облачните услуги е ясно как работят  но всичките са с безплатен ограничен капацитет 2, 5, 15 ГБ. Идеята е да имаш нормален двупосочен трансфер на файлове от и към телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...