Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Чистене на стари съобщения от icloud


profusion

Въпрос

Има ли начин да изтрия например стари съобщения повече от година от клауда. Имам 6гб съобщения и освен или да ги изтрия всички и да изключа синка (пък аз искам да имам синк) нищо друго смислено не ми дава?

ПП

опцията за пазене ми меше форевър, дадох я на 1г но не знам дали това е само за самоя тел, или ще изчисти и старите в клауда?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не мисля, че има такава опция, но ако искаш просто да освободиш място, можеш да влезеш в settings - general - iPhone storage - messages
И от там да изтриеш снимки, видео, файлове и тн.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Там се трият в самия телефон мо в клауда остават…. Поне при мен седи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако отвориш на компютър www.icloud.com и се логнеш, виж дали няма да можеш от там да ги изтриеш.
Нямам компютър под ръка да пробвам аз.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От icloud.com нищо не можеш да правиш виждаш само кое колко е пълно и толкоз, дори и снимки там да триеш е мъка. Така са го направили, че ако не искаш да триеш всичко да си платиш за повече признавам ги....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз приключих с техния клауд...трих квото можах, и си платих за гугъл 100ГБ... притаках си всички снимки от 10г в Гугъл фото.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да помага че ше чупа тоя телефон 😅 Дава ми 2.7ГБ съобщения в айклауда, но като кликна на manage storage ми дава само 43мб, по никакъв начин не мога да изтрия тия 2,7ГБ, а реално в съобщенията дори не са ми налични от толкова стара дата....

 

IMG_2192.jpeg

IMG_2193.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Даваш му disable&delete, чакаш 30 дни, и после си го включваш пак. Поне при мен каза, че имам 30 дни да се върнат съобщенията, след които всичкото съобщение ще бъде изтрито завинаги.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е много тъпо и един месец да стоя без синк за да ги изтрия....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дадох му на айпада disable&delete и суобщенията изчезнаха от icloud, но съобщенията продължават са се синкват и да бъдат еднакви на всички у-ва, м чесно казано нищо не разбрах ЛОЛ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...