Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Поръчка с ваучер от ЕМАГ


ivander

Recommended Posts

Здравейте, някой поръчвал ли е продукт от ЕМАГ с промо ваучер за имен ден, който е на стойност -10 лв от цената на артикула? По-точно, пробвал ли е да приложи този ваучер за множество покупки? Интересното е, че при мен го позволява. Първоначално си взех с отстъпката един Airtag за 48 лв, после пробвах със същия ваучер един lightning кабел, който след отстъпката ми излезе 0 лв, после един кейс който пак излезе 0 лв... Това да не е някакъв бъг? Ако продължавам така, ще накупя сума ти неща с цена до 10 лв, които ще излязат безплатно.. Не трябва ли ваучера да важи само за единична покупка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играй докато печелиш :-)))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм такъв ваучер, май от миналата година го дават, но не съм пробвал за повече от една поръчка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, venelin111111 написа:

Играй докато печелиш :-)))


Sent from my iPhone using Tapatalk

То лошо няма, ама накрая да не стане като лафа с многото дини под една мишница :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв при мен изчезна след поръчка, та вероятно е бъг имай го едно на ум и не прекалявай 😅

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, вероятно е бъг, интересно, че ми позволи чек-аут на 3 пъти със същия ваучер, тоест завършва поръчките и отидоха на статус "Пратката пътува към шоурума". Вече ги кенсълнах, оставих само еъртага. Иначе би било интересно ако подпукам примерно бельото и чорапите и в понеделник отида в шоурома с един чувал да събера едни 50-60 поръчки на обща стойност 0 лв. да видя как ще реагират :D

Редактирано от ivander
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чесно за чорапите нямаше да се сетя ЛОЛ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...