Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

В iOS 16 ще се появи функцията Always On Display, но тя ще бъде достъпна само за iPhone 14 Pro

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Apple планира да въведе дългоочакваната функция Always On Display в iOS 16, но тя ще работи само на iPhone 14 Pro и ‌iPhone 14 Pro‌ Max.

https://www.digger.ru/resize/668/-/storage/app/media/uploaded-files/2022/5/29/screen-0_1.jpeg

Според журналиста Марк Гърман от Bloomberg, една от основните иновации в iOS 16 ще бъде подобрен заключен екран с „интерактивни тапети, подобни на уиджети“, които ще положат основата за други функции, включително режима „Always On Display“. Гурман отбеляза, че Apple първоначално е планирала да внедри режима на винаги включен екран в iPhone 13 Pro, но поради ограниченията на LTPO панелите, тази функция ще работи само на ‌iPhone 14 Pro‌ и ‌iPhone 14 Pro‌ Max.

По-рано анализаторът на DSCC Рос Йънг обясни, че ‌iPhone 13 Pro‌ и ‌iPhone 13 Pro‌ Max имат дисплеи ProMotion с честота на опресняване, варираща от 10Hz до 120Hz, докато новите екрани за iPhone 14 Pro и iPhoneMax Pro ще бъдат в състояние да снижат честотата до 1GHz .Именно тази функция ще направи възможно внедряването на функцията Always On Display в смартфоните на Apple.

Очаква се Apple да представи серията iPhone 14 през септември.

Иzточник: MacRumors

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• mirror changed the title to В iOS 16 ще се появи функцията Always On Display, но тя ще бъде достъпна само за iPhone 14 Pro
преди 6 часа, gorgior написа:

да снижат честотата до 1GHz

Я, пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори като изпозлвах андроид не съм го включвал. Прекалено много ми отнема вниманието, като стои телефонът на бюрото, постоянно поглеждам към него понеже все свети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че тази функция е доста надценена. Другият ми телефон е с андроид, ползвах я известно време, не че не е полезна, но определено не си заслужава по-краткия живот на батерията.

Когато телефонът е с обърнат дисплей, или е в джоб, чанта и т.н. функцията не работи - т.е. няма разлика дали ще взема и обърна/извадя телефона, за да видя часа и нотификациите - сега просто натискам веднъж по дисплея, за да видя същото. 
Но за всеки пътник си има влакове, така че ще е готино да се види, как епъл ще реализират AOD. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...