Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

преди 37 минути, simba4 написа:

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДЕН ПОСТ!!!

Да, видях че е променено  , ама как е станало…: благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 16-ката, до бета 3 все ми го променяше на мен!


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако знае приложения които вече поддържат локскрийн уиджети да сподели (особенно такова за времето без пуснат нон стоп гпс 😅)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло първата Бета е доста стабилна с някакви дребни бъгчета за момента, но нищо важно, няма големи бъгове, и батерията се държи доста прилично.

Единственото което ми направи впечатление е разликата в лок скрийна като се ползват или не уиджети. Когато се използват depth ефекта изчезва. Но не съм сигурен бъг ли е или фийчър

 

 

IMG_5078.jpg

IMG_5077.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.07.2022 г. в 17:40, profusion написа:

Някой ако знае приложения които вече поддържат локскрийн уиджети да сподели (особенно такова за времето без пуснат нон стоп гпс 😅)

 

По въпроса за виджета, някой може ли да потвърди че ако включа локацията за да работи уиджета но без "презицизна локация" тя се дърпа от някаква триангулация от клетките, а не от гпс-а? ако е така верочтно няма да хаби батерия толкоз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен си държи по същият начин, както и 15ката. Аз също съм с динамичният екран с времето. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фитнес аппа  в iOS 16 работи интересно на айфона без часовник.

В интерес на истината не знам дали може да му се вярва. Ето една почти еднаква активност - ходене в 3 различни дни.

Интересно как се изчисляват изгорените калории? И тотала калории под графиката също не ми е ясно как се образува

Screenshot_20220803-183059_Samsung Notes.png

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква прецизност очакваш, но обобщената активност, се базира на данни, подадени от различните сензори на телефона. Това са: акселерометър, жироскоп, компас, барометър, GPS и разбира се, времето на активност, като основен компонент в уравнението. Това е от една страна, а от другата е физическите данни за самия теб, като тегло, височина, възраст и пол. Например, телефона доста точно може да измери  средно колко см е крачката ти и съчетано с данните за скорост, денивелация , изминато разстояние, времето на активност и личните, физически данни, ще ти даде някаква статистика. Ако тестваш системата на стадион, ще получаваш почти идентични данни всеки път, на ако ходиш в градска среда, светофарите например, ще са допълнителна компонента в уравнението и изгорените калории ще са различни всеки път. Има много други фактори, които променят статистиката и затова не трябва много да задълбаваме, а да наблягаме на движението. С часовник, нещата са доста по-прецизни, защото измерва пулса, който е показателен за натоварването, в конкретния момент. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подробното обяснение. Просто наистина се чудех как може при почти еднакво изминато разстояние или крачки, изгорените калории да са различни. 

В интерес на истината сега забелязах, че в Health приложението е свързана активността от фитнес аппа, и там са обяснени с подробност нещата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С публик б2 съм, при разглеждане на някой страници съа сафари яко почва да грее телефона….. при вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне при мен не се случва. Ако става въпрос за конкретни сайтове, кажи кои са за да ги тестваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова бета:

0e60a9364d050a786aa65c44dfd3b30c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само, че когато са включени процентите батерията винаги е запълнена на макс.

Ако новия телефон е с hole punch сигурно пак ще има място % да е отстрани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали се виждат процентите!

Какво, като е запълнена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам е девелопър бета, че нещо не я намира моя телефон. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам целия хайп около %те на батерията. Колкото по-малко индикации, толкова по-добре, не като андроида и 16те икони в статус бара. А и най-вероятно има някаква сериозна конспирация зад връщането на %те на батерията, и най-вероятно епъл така се мъчат да намалят продажбите на часовниците си втора ръка.

Човек живее много по-спокоен живот като не се притеснява за батерията, а когато точните % са постоянно пред очите ти, погледът ти е постоянно там, при всяко намаление на числото притеснението се покачва, потиш се повече, и целият ти часовник става потен, и после не може да го продадеш целия мокър. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като видя 3% и не само по часовника се потя...... почвам валерян, мента глог, антидепресанти.....задух...тупане в тъпанчетата.....залитане....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мани, комарите в Пловдив са като Ф-16

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...