Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 16


profusion

Recommended Posts

Нека има нови работи (процентите) да се радват хората. Догодина за разнообразие може да ги махнат пък 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процентите вече може да се тестват от всички, има нова публична бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим дали 13 Pro ще получи always on, защото един път като бях с оригиналната картинката на рибката и ми светна като always on - бъг ли беше незнам!


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам 13 про да получи always on. Но скоро ще разберем. 

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, мен с минито няма да ме огрее процентът, но въпреки всичко ме е яд, че ги спират малките - направо не знам какво ще си взимам тепърва, не мога да си представя отново да съм с тухла четворка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално реших да тествам %та как се вижда и дали уголемява самата икона на батерията, защото ми се струва странно, че от епъл "не могат" да я съберат на моделите с по-малки екрани.

Ето силно зумнат скрийншот с % и без % - както се вижда на ширина няма нито пиксел разлика, а само малко на височина. Т. е. няма физическа пречка и по-малките модели да я показват, така че който му се иска да може да си я пуска.

Това е при 12 Pro Max

1.thumb.jpg.9ac4032887175438d9e21375acb2d136.jpg

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама то като опция няма да я има на малките, не че не искам да я пусна примерно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно - върху това разсъждавам чисто теоретично в по-горния пост - защо няма да я има като опция при по-малките, като показването на % не заема повече място? Т.е. причината не е в липса на място, а кой знае какво?

Но пък е и възможно да се появи, все пак бета е, има поне още месец, докато я пуснат официално.

Офтопик: Баси, ей го септември се вижда почти, и тая година почти изтече 😢

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, %та при малките няма да се вижда, защото са им малки батериите и бързо падат при натоварено използване. Представете си, че тъкмо сте си пуснали видео и батерията почва 99,98,97 в рамките на 2-3 минути. По-логично е да спестят това неприятно усещане, като премахнат тази функция. Пак ще пада батерията по-бързо, но няма да е очевидно, което е по-хитрия вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, никой няма да гледа едновременно и в двете, но ще ги погледне след като свърши играта или видеото. Защо да гледа %ти, като може да гледа перфектния правоъгълник със успокояващо природно зелен цвят в него.  Като пак казвам, много вероятно да е защото батериите издържат по-малко и е леко неприятно, стига да имаш база за сравнение разбира се.
Тук опираме и до друг момент, който можем да дадем за сравнение. %тите за Battery Health. Нещо, което е коментирано милиони пъти в интернет и е само в изгода на Apple. Докато заряда може да пада бързо, Battery Health-а пада бавно. Затова компанията страхотно се възползва от това, защото когато падне под 80%, ще Ви излиза грешка и ще Ви индикира, че е време за нов телефон. Дали нов или втора употреба, пак ще погледнете живота на батерията, а при всички случай, подмяната на батерията или устройството е в интерес на Apple. 
Доста трикове имат зад ръкавите си, разбира се, всичко което казвам е просто конспиративна теория. Навярно има много повече причини за липсата на %ти заряд в по-малките модели. Нека не се залъгваме, че без да искат са забравили 5/6 модела от 25-те, които поддържат в момента. Но, времето ще каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те се досещат, че хората ще питат и съм склонен да вярвам, ще кажат за причините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв фикс вероятно!

f68b9ef25c136aad20d0cde99bd3d626.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за публичната бета излезе същия ъпдейт. 

На първо време виждам, че е фикснат локскрийна в лейндскеп режим.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само ... :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми излиза за часовника ъпдейт, уж пише в нета, че е пуснат 8.7.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според Bloomberg Apple iPhone Event ще е на 07 септември. Доста странна дата, обикновено е понеделник или вторник. Но нищо не е сигурно докато не е обявено официално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, dessyteneva написа:

На мен не ми излиза за часовника ъпдейт, уж пише в нета, че е пуснат 8.7.1...

В MacRumors пише, че ъпдейта е само за S3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нови бета версии:
image.thumb.jpeg.bacdf2013bbb822008934b4958473e58.jpeg
image.thumb.jpeg.a2198b0afc713a520a17db2aab85f1f2.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно все във вторник са биле….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали това е фийчър на iOS 16, или е бъг? За някои приложения ме пита, а за други не

391D1C7D-4AED-4F69-86DE-69384E803686.thumb.jpeg.4403a70e685186efcdbb11c390df589e.jpeg

1A31CDEC-B64B-46C7-9685-B0AD15DD76BF.thumb.jpeg.89a0d91d25ec488e9ec0aecd4b39a7c9.jpeg

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както излезе последната публик бета съм с нея на 12 про.

Никакви ядове, две банкови приложения нямат грижи също!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз миналата седмица я сложих даже и на часовника/13 Pro Max & Series 4 Wi-Fi/. Не съм слагал бета от няколко години. Спокойно бих казал, че се държи изключително добре. Има тук там някакви дребни неща, но нищо стряскащо. Нямам app, който да не работи или да прави проблеми, най-вероятно повечето са вече подготвени за iOS 16.

Понеже много хора ги интересува, не виждам съществена разлика в батерията спрямо iOS 15.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...