Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какъв мейл клиент ползвате за макОС?


profusion

Recommended Posts

Кажете някой хубав мейл клиент, аз ползвам Airmail, но ще го сменям защото въпреки платения апп, смениха на събскрипшън и се изгавриха с хората платили го.

(Плюс е ако работи добре с Гмаил, защото и личната и работната са ми такива, ако е изчистен дизайна и има аватари в сайд-бара)

Изискване е да "стриймва" пощата а да не я тегли цялата, че работната ми е +25к; както и да сърпа и аутопопълва имейли от gmail contacts.

 

ПП Бих си ползвал уеб интерфейса на Гмаил само да не точеше гигабайти с памет с всеки таб на Сафари..... :(

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spark два пъти плащам Airmail и с тея абонаменти ме отказаха.

Спарк-а е базплатен и си работи екстра и на телефона и на мак-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм всичко възможно. За мен най-добре е Outlook и след това Spark. За iPhone и iPad - Spark. Работят с всички видове пощи и домейни, включително и Gmail, разбира се.
Аз имам 10 мейла на различни сървъри и организацията на Outlook за Mac ми допада най-много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Anthony написа:

Пробвал съм всичко възможно. За мен най-добре е Outlook и след това Spark. За iPhone и iPad - Spark. Работят с всички видове пощи и домейни, включително и Gmail, разбира се.
Аз имам 10 мейла на различни сървъри и организацията на Outlook за Mac ми допада най-много.

За телефона не ми трябва там гмаилския за гмайл няма конкуренция.

Оутлук ми е претрупан, и извинявай 1ГБ апп за клиент.....те МС най-обичат всеки апп да им е тромав по 1ГБ.... дето може да е 1/10 от това.

За Спарк казват че яко ползва данни от имейлите и продава данни..... Освен това не може да се изключи опцията за conversations view което мен яко ме дразни....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Spark.
Не знам къде си го чул това, че продавали данни и колко е вярно.
По-добър безплатен клиент едва ли ще намериш.
Стоковият мак мейл апп имаше много проблеми при мен с АБВ акаунти, които за съжаление все още ми се налага да ползвам. За тях ползвам кракнат airmail на мак-а. За всичко останало и лични имейли - Spark.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен е най-стабилният, платен е, купуваш го през IOS, и го имаш за macOS и IOS!
4553d786dce3a07a57554184e85c49c4.jpg

cfcd9b36eca770a879fa504f8b097fc4.jpg

Само този имейл клиент има функцията Read receipts!


Sent from my iPhone 13 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За телефона не ми трябва там гмаилския за гмайл няма конкуренция.
Оутлук ми е претрупан, и извинявай 1ГБ апп за клиент.....те МС най-обичат всеки апп да им е тромав по 1ГБ.... дето може да е 1/10 от това.
За Спарк казват че яко ползва данни от имейлите и продава данни..... Освен това не може да се изключи опцията за conversations view което мен яко ме дразни....

Не знам какво му е претрупано на Outlook, при мен си е като Spark, изчистен и прост интерфейс, всичко идва в един Inbox, нотификации може да получаваш само за важните мейли и т.н. Размерът не съм го гледал, за мен това е без значение. Работи супер бързо, отваря се бързо. Ама щом за теб Gmail апп-а е супер, значи имаме съвсем различни критерии. Иначе за Spark не знам дали продават нещо, но най-вероятно е така, защото е безплатен. Ама това не виждам какъв проблем ти е, при положение, че ползваш Gmail? Гугъл го правят с 1000% сигурност, че даже и не го крият. Продажбата се състои в събиране на данни за теб и профилиране, които после се ползват за таргетирана реклама. Никой не ти чете мейлите и не ползва конфиденциална информация от тях, така поне казват default_smile.png
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Anthony @DreamcatcheR То хубаво ама както писах на Спарка не може да се изключи conversations view, още ли е така? Просто не мога да го ползвам в тоя режим…. :( Освен това сайд бара май преди не можеше да се скрива?

@JmeLche това Канари не е ли на събскрипшън до колкото видях в сайта им?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега може да има subscription, аз когато го купих, беше 22 лв, и го имам, както на IOS, така и на macos!
5240e5d24553248addd3e7cab57b7608.jpg


Sent from my iPhone 13 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[mention=5]Anthony[/mention] [mention=191]DreamcatcheR[/mention] То хубаво ама както писах на Спарка не може да се изключи conversations view, още ли е така? Просто не мога да го ползвам в тоя режим….  Освен това сайд бара май преди не можеше да се скрива?
[mention=30848]JmeLche[/mention] това Канари не е ли на събскрипшън до колкото видях в сайта им?

Май още не може. И мен това в началото ме побъркваше, ама като му свикнах и вече не искам стария начин. То и Outlook вече е така, но там може да го изключваш, както и да скриваш сайдбара.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Колеги, може ли някой който ползва "Kiwi for Gmail" на macOS High Sierra и не е обновил до версия 3.6.1, да помогне с версия 3.6.0 или 3.5.0, че гадовете пуснаха ъпдейт без да предупредят че отрязват macOS High Sierra-ата и днес греда, версия 3.6.1  иска macOS 10.14 и нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това Kiwi не е ли просто страницата на пощата облечен в апп, демек все тая все едно е през сафари?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и това, но не само, има други функционалности дето са интегрирани в приложението и е по юзер френдли от браузер визията, особено ако ползваш повече от един gmail-ски акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

здравейте, можете ли да препоръчате приложение, ако е платено то да не е на абонамент, което да работи на айфон и мак и което да проследява дали мейла е прочетен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Office 2021 на мак-а и съответно outlook на телефона (За служебната ми поща). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, stangen написа:

Аз ползвам Office 2021 на мак-а и съответно outlook на телефона (За служебната ми поща). 

Ок, а как се настройва на аутлук репорта за отворен мейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата ми мейл клиента са вързани на една и съща служебна поща в office365. Ако прочета мейла през единият клиент, веднага BOLDнатият (нов мейл) става прочетен на другият мейл клеинт. (което беше и въпроса ти) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не, въпроса ми беше клиент, който да проследява за прочетен мейл. ако ти отвориш мейл от мен, аз да получа информация , че си го прочел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Outlook ...

Screenshot 2023-03-24 at 16.09.26.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

странно, инсталирах аутлука, но аз я нямам тази функция вътре, разрових къде ли не. Не я намирам. Нямкаква идея къде да я търся?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази функция мисля зависи от сървъра и на изпращача и на получателя


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В mail app съм забранил да се следи активността за прочетено писмо. В outlook също може да се забрани, както в почти всички mail клиенти. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На епълския ли си забранил? От къде се прави?

Иначе може да се пробва "Newton", но е с абонамент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...