Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple event 07.09.22


profusion

Recommended Posts

преди 1 час, momchil_g написа:

A1 започват да приемат поръчки петък от 15:00

То ще приемат ама цели имат ли, как така ще се записваш без да знаеш цени с преподписване без преподписване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвременните телефони нямат нужда от протектор на дисплея. 

Аз не слагам и никога не съм слагал протектор, но гледам много хора слагат.


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък слагам и си ги сменям често. Помня как след едно падане, естествено не се чупи, но стъклото изглеждаше като картина на метеоритен дъжд..... После просто толкова дразни, че сменях телефона....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както на една екскурзия счупихме екраните на два нови айпад про 11”, вече слагам протектори на всичко :)

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айстайл от сутринта са пуснали в сайта си за заявяване на интерес. Към 10:30 минах през магазина на Витоша и ме записаха за две про-та. Казаха, че имали заявки и по телефона.
За цени, предполагат около 200 лева по-скъпи от 13-ките.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цени в istyle
Iphone 14 Pro 128 GB - 2646 лв.
Iphone 14 Pro 256 CB - 2919 лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислите ли, че цените ще паднат леко? Звъннах в А1 и ми казаха, че било възможно цените да не са такива и не са били окончателни? Защото са наистина високи. 13 не е паднал все още. Не се ли очаква падане на 13ката и последващо намаляване и на цените на 14 според вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш А1 да смъкнат цените с по 300 и … лева!? Дори да има занижение, което силно ме съмнява, ще е не повече от 50 - 70 лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.5k f@a@a@@k, леко почвам да се назландисвам с 12ката ми…..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цени в Техниполис
14 128 1999
14 Plus 128 2339
14 PRO 128 2649
14 Pro Max 128 2949...другите още по скъпи


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

*бал съм ги! оставам с 13 PM...Даже и кейсовете не съвпадат! Значи още 149лв лЪва за нов (ако не са вдигнали и него)... И сметката стана към 3.2К за ентри-то...

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, chayanne написа:

Нали не очакваш А1 да смъкнат цените с по 300 и … лева!? Дори да има занижение, което силно ме съмнява, ще е не повече от 50 - 70 лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Очаквам защото се обвързвам с договор. Цената на телефонът от производителя е същата, както е бил и 13 серията от миналата година.

 

преди 14 часа, profusion написа:

2.5k f@a@a@@k, леко почвам да се назландисвам с 12ката ми…..

Да, и аз. Разликата в цената на телефона без план в САЩ и тук е доста голяма 1000 лв отгоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Георгиевски написа:

Очаквам защото се обвързвам с договор. Цената на телефонът от производителя е същата, както е бил и 13 серията от миналата година.

 

Да, и аз. Разликата в цената на телефона без план в САЩ и тук е доста голяма 1000 лв отгоре

Цените в САЩ се обявяват без да са включени данъците към тях. Отделно има и мита за България, не знам как ги правите тези бакалски сметки за 1000 лв надценка.

Редактирано от ivander
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно.

14 PRO Max 128 е 2200лв. в USA, 2390лв. в БГ от А1 след обмитяване. Как ги калкулира тези 1000 лв. разлика?

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 Pro Max 128gb в БГ е 2949лв в айстайл, не знам къде го видя за няма и 2400.... Явно гледаш Plus,  а не Max ;)

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В А1. Пропуснах да го добавя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И месечна такса от 60лв забрави да добавиш 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като съпоставим и таксите с САЩ за 24 месеца, ще се окаже че 1000лв разлика е малко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, chayanne написа:

Именно.

14 PRO Max 128 е 2200лв. в USA, 2390лв. в БГ от А1 след обмитяване. Как ги калкулира тези 1000 лв. разлика?

iPhone 14 pro max 128gb в САЩ-1099$ в левове 2143 лв без план и обвързване с оператор. 
 

Iphone 14 pro max 128 в А1-2960лв без договор. 
Разликата е 817 лв. Извинявам се добавил съм 183 лв отгоре затова съм написал 1000лв

Пределно ясно ми е, че има митнически и транспортни такси. Вижда се и че цените са надути по това, че цените на 13 са останали същите, а на 14 серията са отгоре. Не съм тук да се заяждам и т.н. Попитах просто хората, които са следяли миналата година, дали е имало намаляване на цените спрямо 12 серията и 13 серията.

23AD13AC-B83F-4DF2-8EC9-0ABC0B3876A5.jpeg

113609E4-88BC-42F6-B091-2670BD0014C4.jpeg

Редактирано от Георгиевски
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Георгиевски написа:

Вижда се и че цените са надути по това, че цените на 13 са останали същите, а на 14 серията са отгоре.

Цените за цяла Европа на 14 бяха увеличени в сравнение с 13. 12 и 13 бяха на една цена, причината в момента е в увеличената стойност на долара спрямо еврото. Запазиха си цената в долари, обаче като се превалутира в евро за нас и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ няма ДДС, което трябва да добавиш, демек 20%. Мито в България не се начислява на електронни продукти от има-няма 20 години. А на цената в САЩ трябва да добавиш 6-10% данък, в зависимост от кой щат се купува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера приятел ми докара слушалки от щатско с 9% техен данък.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китайците не спят 😂

65C9A2F1-B70F-4D8F-9F06-D265405FCAD0.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...