Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 14 PRO MAX покупка от USA


slavista

Въпрос

Здравейте! Мисля да се връщам от Андроид към Епъл и мисля да закупя Iphone 14 PRO МАХ Но преди това ме интересуват следните въпроси и ще се радвам да ми дадете отговор.

1.Трябва да си закупя адаптер и ме интересува този , който предлагат за 19 долара поддържа ли бързо зареждане ?

2.Батерията за какво време се зарежда от 0 до 100

3. Ако мой приятел ми го купи от Америка ,то може ли да ми го купи без ESIM и да си го ползвам тук с нашите сим карти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

14 Pro Max подъържа максимално зареждане 26-27W. Този 19-доларовия е 20W. Aко искаш максимално бързо възможно зареждане си вземи 30W адаптера, който обаче е на цена от околко 115 лв в България (в момента при Виваком е на промоция - 95 лв), който го продават с MacBook Air моделите. Аз съм с 14 Pro Max вече 5-ти ден, като го ползвам единствено  с eSim без никакъв проблем, така че не би трябвало да е никаква пречка да ползваш модела без сим карта в България. Със сим карта няма как да го ползваш, тъй като просто няма къде да я пъхнеш. Ако държиш на физическата сим карта - не го взимай от САЩ, за всички други държави я има тази опция.

Лично аз имам и 2-та адаптера, но ползвам 20 ватовия за да не претоварвам батерията. Иначе никога не съм го пускал да пада до 0% (преди бях с 13 Pro Max) и почти нигога не зареждам до 100, но при тестване с 30W адаптер му дават средно 2 часа за пълно зареждане от 0 до 100 https://www.notebookcheck.net/Apple-iPhone-14-Pro-Max-charging-test-reveals-no-improvements-over-the-iPhone-13-Pro-Max.653191.0.html Имай предвид обаче, че скоростта на зареждане намаля, когато се достигнат определени проценти на зареждане, с цел запазване на батерията. Иначе от 0 до 50 с 20 ватовото е около 35 минути.

Редактирано от ivander
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, то и с 20 ватовото се зарежда за два часа до сто.

А някой дали знае, дали японската версия е с две физически карти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С една е:

Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво ще рече това?

С 13 про макс съм и е с две физически.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Че си с Китайската версия, те са с две физически Сим карти, другите с една електронна и една физическа!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

13 Pro могат с две активни еСИМ карти или комбинация 1 еСИМ+1 физическа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, simba4 написа:

Че си с Китайската версия, те са с две физически Сим карти, другите с една електронна и една физическа!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Прав си, моя грешка. А китайските така ли остават? На тях есим не може да се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Китай е:

SIM card
Dual SIM (nano‑SIM)

Цък

Поради някаква причина правителството в Китай не позволява iPhone да имат eSim. В същото време операторите там предлагат eSim, но май са само предплатени за туристи….
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Основно заради батерията мисля да го взема ,ама толкова години и няма подобрение в бързината на зареждането... Отивам при някой от нашите оператори и му казвам ,че искам ЕСИМ и ми сменят моята и съм в играта и няма да имам проблем ,така разбрах .
Въобще има ли някакви спънки , ако го взимам от Америка за България ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...