Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 14 / Plus / Pro / Pro Max


DreamcatcheR

Recommended Posts

На мен тогава защо Виваком ми го продадоха без нов договор? Минаха се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 175
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    24

  • algor

    13

  • simba4

    11

  • kal1ch

    9

Сравни ли цената на апарата с др бранд-"Технополис" примерно и как се случи без договор?

Редактирано от venelin111111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше с 60 лева надолу спрямо другите вериги. 2840 лв. платих. 

Как се получи без договор? Пуснах поръчка в онлайн магазина и ми го пратиха. И аз бях изненадан колко беше лесно. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, БОБИ ИКОНОМОВ написа:

От А1 днес ми казаха че имат бройки само ако подпишеш договор за нов клиент или телевизия.

А, това не е законно. Справка: ЗЗП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех 14 про макс бял 256 ГБ от Виваком с нов договор за 430 лв надолу от цената в Технополис. На другия ден дойде с куриер. Аз не съм връзкар никъде.
А иначе всеки може да се оплаква от операторите, и аз се оплаквам, ама което си е истина, си е истина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, gorgior написа:

A за какво трябва да си ги пазят? За да могат потенциалните им купувачи да ходят да си ги купят от А1, Йетел, Технополис, Техномаркет или Емаг? Кой на днешно време изпуска клиенти? Още по-малко па и такива акули, като операторите. И то баш по време кога се стрижат овците. 😀

Свършили са им бройките.

За близки и познати. Имам познат, който работи в Йетел. Миналата година изтегляше и запазваше бройки за роднини.

 

Мисля, че всичко е въпрос на късмет. Има си го и това, че наистина бройките са ограничени и има забавяне, но и другото го има. Просто Виваком  се подиграха с мен. За да опиша цялата ситуация трябва да напиша “ферман”Но няма смисъл да плюя оператора, че фокусът на темата се измести. Ако някой иска телефона на 100% ще си го намери и извън операторите.

Редактирано от Георгиевски
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте. Имам питане относно Iphone 14 pro Max. Апарата е с дуал е-сим и слот за физическа сим карта. 

Питането ми е - дали ще може да стане да сложа 2 е-сим номера и един с физическа сим. Сиреч да стане с 3 номера на един апарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, до 10 e-sim можеше, но трябва да се сменят, не са активни постоянно.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен ми се иска и трите номера да са активни постоянно. Дали ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jh_ivanov написа:

 Апарата е с дуал е-сим и слот за физическа сим карта. 

Това е някакъв нов модел, явно презентиран за елита само.

пп. Или е с 2 Е-сим или е с една Е-сим и една физическа.
Не знам как дори си го помисляте това с трите активни…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е иска ми се да можеше ама явно надали. 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Китай е:

SIM card
Dual SIM (nano‑SIM)

Цък

Поради някаква причина правителството в Китай не позволява iPhone да имат eSim. В същото време операторите там предлагат eSim, но май са само предплатени за туристи….

 

Иначе може да има сами по две активни sim карти, не зависимо еSim или физически.

Тези които не са за китайския пазар би следвало да подържат до 8 eSim карти, като 2 от тях може да са активни.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах. Благодаря. И не е от Китай. Вчера го взех от Yettel.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да се запаметят няколко eSIM + един физически SIM, но само две карти може да са активни едновременно.
Ако някоя от картите ви трябва само за входящи, можете да прехвърлите разговорите на някоя от другите две. Неудобството е че трябва да имате минути /иначе ги таксува/ и няма да можете да знаете на коя карта Ви звънят.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До сега съм купувал апаратите си от istayl , днес се замотах в олх и виждам обява за 14 плюс за прилична даже ниска цена 1780 лв. Продавач е Иван ( хипотетично) ,а фактурата от Йетъл е на името на Драган. Въпрос; Ако телефона е взет на лизинг , аз го купя , но лизинга не се плати от въпросния Драган  може ли да вкара оператора апарата в черен списък  и да имам “тухла”?

Редактирано от venelin111111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но не го правят поне у нас, петицата навремето ми беше така, ползва го приятел, ползвах го аз и този на когото го продадох и накрая като реши да го отключи, се оказа, че не може щото бил на лизинг и първия собственик не го е плащал. Операторите си търсят парите, телефоните не ги интересуват.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То вече апаратите не са ли невърлок? т.е аз съм на др. оператор различен от Yetal. И ако е заключен към горепосочения оператор трябва или да се изместя към него…което не ми е по вкуса или „тухла”. И още ако платя апарата кеш ще бъде ли отново заключен към оператора от където е купен?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не са заключени а и статуса им може да се провери в about.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, venelin111111 написа:

То вече апаратите не са ли невърлок? т.е аз съм на др. оператор различен от Yetal. И ако е заключен към горепосочения оператор трябва или да се изместя към него…което не ми е по вкуса или „тухла”. И още ако платя апарата кеш ще бъде ли отново заключен към оператора от където е купен?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Вече са отключени, но аз дадох пример за преди 6-7 години с първия ми айфон петица, който тогава беше взет от глобул и съответно заклучен към тях. Имах предвид самата ситуация, че беше на лизинг, а човекът, от който беше купен първоначално, се оказа, че не го е платил и затова не го отключиха, но не потърсиха самия апарат, явно са предприели действия за конкретната сума към лизингополучателя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам става дума друг тип практика. Чел съм някъде, че подобно нещо може да се случи и с айфоните.

Заключен телефон

Редактирано от plm_79
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз много исках Always On Display, но след това видео, което пуснаха преди няколко дни, реших да го изключа и да дам повече живот на батерията (като цяло).



И резултата:

455e626607aaf373926a13085e833fdc.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега съм купувал апаратите си от istayl , днес се замотах в олх и виждам обява за 14 плюс за прилична даже ниска цена 1780 лв. Продавач е Иван ( хипотетично) ,а фактурата от Йетъл е на името на Драган. Въпрос; Ако телефона е взет на лизинг , аз го купя , но лизинга не се плати от въпросния Драган  може ли да вкара оператора апарата в черен списък  и да имам “тухла”?

Телефона не е заключен към оператора, това е сигурно. Ако този който го е взел на лизинг, спре да го плаща, това не касае теб или апарата, ще си го гонят за парите по договора който е подписал, заедно с неустойките.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...