Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Facebook


roll2puff

Recommended Posts

Ако не е много нахално може ли по-предната версия ;) ,че от последните две се прецака при мен.

П.П. Оправих се...дръпнах си 5.1 и сега всичко е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Версия 5.3

Добавена възможност за избор на албум, при качване на снимки.

По бързо зареждане на news feed-а и напълно преработен timeline, който също се отваря по-бързо.

img1862.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Напоследък ми крашва, когато вляза да рефрешна съобщенията. Версия 5.3. iOS 5.1.1 с джейл. Изртих го от телефона, рестартирах, изтрих го и от компа. След това синхронизирах и го качих наново от компа. Пак греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще използвам Месинджъра, ако се налага. Не ми се качва на 6.х. Ползвам някои неща заради джейла, не ми е за приложенията само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Проблема е че след последния update facebook неиска да се стартира натискам върху иконката и веднага ме изхвърля от какво може да е това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фирмуера ти не се поддържа. Потърси при приложенията, тема с по-стари версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост! Следват санкции за спам.

Значи проблема е че при новата версия на ФБ имат някакъв бъг аз се оправих като изтрих новата версия и си качих старата версия която си стои в Itunes :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв бъг! Гледам си с 4.3.3 а Фейса иска по-висока. Не го ъпдейтвай занапред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здр сега пробвах да се логна в facebook и ми дава грешка Error code: - 1205 (kCFErrorDomainCFNetwork) от какво може да е това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но ако продължиш със съкращенията като в чат и продължа да виждам "Пловдив" на шльокавица, ще ти кажа от какво тук ще видиш "грешка".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на това мнение-работи си доста прилично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм съгласен- след последните няколко ъпдейта ( особено след този в който драстично подобриха бързодействието при скрол, някъде от август миналата година) си работи абсолютно безпроблемно при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...