Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Facebook


roll2puff

Recommended Posts

Има леко забавяне при снимките :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми работи акселеометъра когато съм във фейса(не се завърта екрана на нито една страна)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то отдавна е така приложението :)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то голям шит :X а когато ми пише някой или има някоя новина, само ми излиза като 1 ново(без звук?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Version 5.5

- Подобрени бутони: like, comment, share

- Добавена възможност за безплатни обаждания към приятели (за САЩ и Канада)

*Обажданията генерират интернет трафик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Как да се справя с линкнатите контакти от Фейсбук? Само да се изключат от настройките на контактите ли е решението - да не ги показва? Заиграх се с някои - кътвам номера, трия контакта и го пействам в този, който се появи от Фейса, за да използвам другите детайли. Ама много заигравка. Има ли как да се изтрият?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ти разбрах! Само от настройките в Settings, могат да се спрат. Ти какво искаш да направиш обаче, не е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings / Facebook и изключваш Contacts. Мисля, че това иска, да не му показва фейс контактите. То същото де, колегата е писал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това принципно го открих, но ми се искаше да има вариант да ги трия, след като съм ги качил. Вече ми е ясно, че няма. Ако синхронизирам и дам да качи на телефона тези от Мак-а, ще ги изтрие ли тези от фейса, защото просто искам да ги няма, а не само да не ги виждам?

ПП Извинявам се, ако го считате за спам, но то тази ми грешка - да ми се смесят едните и другите контакти, ме влуди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препрочитам поста ти трети път и пак не знам какъв точно е проблема?! Има отметка, има контакти! Няма отметка, няма контакти! По-простичко не може да се обясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш синхронизацията на контактите да си остане, но не искаш да ти се показват фейсбук контактите в Contacts app, тогава отиваш в Contacts app -> Groups (горе в ляво) -> Размаркираш All Facebook групата. Ако не е това питането ти - нямам идея какво питаш тогава. :)

На синхронизацията обаче има един много досаден бъг - ако един контакт в iCloud е именуван по един начин, а във фейсбук - по друг, синхронизацията автоматично променя имената на всички контакти така, както са във фейсбук. Примерно, ако имаш контакт Ivan Ivanov и ако тоя човек във фейсбук се е писал Petar Petrov, след синхронизацията във Contacts app контактът излиза като Petar Petrov. Ако си промениш ръчно имената след синхронизацията (като влезеш в самия контакт има опция да избереш кой контакт да е по подразбиране - фейсбукския или айклаудския) всичко е ОК за около 3-4 дена и после автоматично всички имена се променят обратно така, както са във фейсбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчезнаха настройките за facebook в notifications center.Не се оправя и с рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирай го-трябва да го имаш.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В settings-Facebook имам профила ми и синхронизацията с календара и приложението Facebook.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен понякога изчезва, когато рестна телефона се появява...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е трудно да се сетиш, да изтеглиш приложението наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...