Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Facebook


roll2puff

Recommended Posts

Някъде по-напред бях написал, че е може би еднa от най-неставащите апликации. ;) Някой се сепнаха, че не било :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си единствения :) Разкарах я със страшна сила - по-голям боклук е от скайп, даже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че не съм сам. От няколко седмици ме изхвърля при опит да отворя снимка. Не съм сигурен обаче, дали това започна след последният ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това със снимките е пълен смях! Понякога се оправя, но има отделни страници, в които въобще не се опитвам да отворя снимка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък забелязвам програмки като Sync.Me, Vevo и др., които използват данни от Facebook, не могат да се свържат с профила ми и съответно неработят. При вас има ли такъв проблем?

Примерно пускам Sync.me и първото нещо, което прави програмката е да ме прехвърли към facebook, от там ми изписва Error и край, не мога да си синхронизирам контактите.

ПП. В настройките на facebook тези програмки са на ON, т.е разрешил съм да ползват данните ми от fb, но въпреки това не става и не знам къде е причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много нещастници се опитват да ни профилират и да имат личните ни данни. Не знам, защо изобщо ги ползваш, особенно корпоративните задници вево, които провалят идеята на ютюб като сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Доста интересен ъпдейт. Доста по разчупени нотификации, които за момента изглеждат доста интересни. Ще видим дали ще са и удобни.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих 6.0.2 на четворката на жената но не тръгва ( ios 5 ). А пише че работи от ios 5 нагоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...официално е и е без пари, не съм видял някой да рови и да го "пипа". Засипи им мейла с оплаквания.

П.П. Подписът ти ме кефи :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ли ми се струва или последната версия яде по-вече рам от предишните?

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) Jailbroken using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На някой случило ли се е да сложи Facebook Messenger и от Facebook приложението да изчезнат нотификациите? Вече се убедих, че се бъркат нещо двете програми и не знам как да го оправя... . Случая е такъв: инсталирам Facebook, всичко си работи . Инсталирам Facebook Messenger, нотификации със звук имам само за чата, а преди това и за известия и т.н. Махнах гадния Messenger и полужението е същото...

Някакви идеи ? Преинсталации не помагат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...