Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Има ли как да downgrade-на телефона с неподписана версия на фърмуера


thebluetiger

Въпрос

Здравейте, забелязвам, че след update на Iphone SE (2016), към ios 15, взе да не работи както трябва. Има ли как да инсталирам нещо от сорта на ios 14, 13, 12 ?
Понеже са неподписани версии и няма как да стане по легалния начин с itunes, ще стане ли изобщо по някакъв друг начин. Гледах разни клипчета в youtube относно темата, доколкото разбрах ще стане с някакви shsh файлове, но нещо не разбрах как става.

Ще се радвам ако ми помогнете!
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 1

Начин няма, да уточня с никакви shsh. Иначе имам под ръка SE и 6S, и двата с 15-ка и работят много добре. По-скоро ресторвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма начин.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, gorgior написа:

Не е лошо да се вземе в предвид и това, че телефона все пак е на 8 години. Не знам какви са очакванията на автора на темата, но тук и батерията си казва думата. Все пак този телефон няма как да работи като 11 и нагоре! :)

след всяка актуализация става по-бавен и по-бавен, батерията пада адски бързо. иначе battery health: 88.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма начин да не стане по-бавен, новите ОС са правени за доста по-мощен хардуер. И все пак, на моите намирам поведението за прилично. Нова батерия ми кара два дни с интензивна донякъде употреба, иначе тия 88% при тебе са напълно ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 4.12.2022 г. в 19:20, Alxx® написа:

Няма начин да не стане по-бавен, новите ОС са правени за доста по-мощен хардуер. И все пак, на моите намирам поведението за прилично. Нова батерия ми кара два дни с интензивна донякъде употреба, иначе тия 88% при тебе са напълно ок.

иначе калибрацията би ли помогнала на батерията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега, телефонът ти е видимо със здрава батерия. Обаче тя е 1624mAh, докато iOS 16 е писана за телефон с 4325mAh, който е с по-голямшък екран, но и доста по-икономичен процесор. Няма какво да калиброваш, разликата в хардуера е грандиозна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...